Doporučujeme: Efektivní antiperspirant, co voní po jasmínu

Vysoce účinnému antiperspirantu ve spreji Rexona Clean Scent s aroma jasmínu, ovoce a pižma jsem dala šanci s ohledem na dobré recenze i doporučení kamarádky. Kromě toho, že efektivně zabraňuje pocení, se snadno nanáší a na kůži nevytváří mokrý ani lepivý efekt.

Antiperspirant má velmi jemnou vůni, ale i tak pomocí technologie Rexona Defense+ bez problému vydrží celý den i při sportování. Na oblečení nezanechává žádné barevné skvrny a skvělá je na něm i takzvaná compressed technology, díky které se do menšího obalu vejde dvojnásobné množství produktu.

Antiperspirant ve spreji proti nadměrnému pocení Maximum Protection Clean Scent, Rexona, 100 ml, 179 Kč. Prodávají vybrané drogerie a e-shopy.
Antiperspirant ve spreji proti nadměrnému pocení Maximum Protection Clean Scent, Rexona, 100 ml, 179 Kč. Prodávají vybrané drogerie a e-shopy.

Od doby, co ho mám, je mým bezkonkurenčním favoritem a vím, že se na něj můžu vždycky 100% spolehnout!

Viktorie Radimská
Nejmladší členka našeho týmu je stále ještě ve věkové kategorii „teen“. Má sušší a mírně citlivou pleť. Proto je při výběru pečující kosmetiky velmi ostražitá. Z dekorativní kosmetiky nedá dopustit na cokoliv, co se týká líčení očí a pleti. Je nadšená, když se její rodinné příslušnice nebo kamarádky chystají na nějakou akci a ona je může nalíčit.

ODPOVĚDĚT

Vlož komentář
Zde zadej své jméno

ČLÁNKY OD STEJNÉHO AUTORA

Sledujte nás

11,306FansLike
10,309FollowersFollow

Novinky