Gelové mléko pro zklidnění pokožky celého těla

Nové gelové mléko Soothing Body Gel-Lotion hydratuje a zklidňuje pokožku celého těla podrážděnou vnějšími vlivy. Díky obsahu sodné soli karboxylových kyselin a přírodních hydratačních látek ji současně zbavuje celulitidy a urychluje její regeneraci.

Soothing Body Gel-Lotion, Grown Alchemist, 120 ml, 796 Kč. Seženete ve vybraných e-shopech.
Soothing Body Gel-Lotion, Grown Alchemist, 120 ml, 796 Kč. Seženete ve vybraných e-shopech.

Ve složení gelového mléka od Grown Alchemist najdete alantoin, azulen a pupečník asijský. Tedy složky, které na kůži působí na buněčné úrovni, a tak efektivně zvyšují kvalitu kolagenových i elastinových vláken a zároveň povzbuzují obnovu vazivové tkáně. Soothing Body Gel-Lotion je produkt vhodný pro všechny typy pokožky, kterým zaručí hladkost, výživu i pružnost.

Lenka Jarošová
Potýká se s velmi citlivou, reaktivní, alergickou a ekzematickou pletí a pokožkou celého těla. Kdykoliv to jde, tak používá přírodní a organickou kosmetiku. Nejvíc ale řeší to, aby její kůži vybraný produkt nijak nedráždil. Z péče se vyžívá v pleťových sérech, maskách i balzámech na rty, ale nezapomíná ani na ruce, vlasy nebo dekolt. Dekorativní kosmetiku tak trochu fláká, ale baví ji řasenky a rtěnky.

ODPOVĚDĚT

Vlož komentář
Zde zadej své jméno

ČLÁNKY OD STEJNÉHO AUTORA

Sledujte nás

11,306FansLike
10,309FollowersFollow

Novinky