Doporučujeme: Samoopalovací mléko, co nedělá fleky

Nejsem zrovna snědý typ a trend opálené kůže se mi opravdu moc líbí. A právě proto, že kromě letních měsíců jsem celoročně dost světlá, snažila jsem se najít nějaké řešení. Docela dlouho mi trvalo, než jsem se odhodlala vyzkoušet samoopalovák, Jakmile jsem ale za sebou měla první zkušenost se Self Tan Lotion od Dermacolu, hned jsem se přesvědčila, že bez jakýchkoliv obav můžu mít zlatavý odstín pokožky i v zimě.

Hydratační samoopalovací mléko od Dermacolu se dobře aplikuje, protože má příjemnou konzistenci, která není příliš hutná ani moc tekutá. Aby bylo opálení viditelnější, mléka aplikuju 3 vrstvy a efekt ztmavnutí se dostaví zhruba po 8 hodinách.

Self Tan Lotion, Dermacol, 200 ml, 169 Kč
Self Tan Lotion, Dermacol, 200 ml, 169 Kč

„Opálení“ díky Self Tan Lotion mi vydrží něco přes týden a postupně se vymývá, takže mi na těle nevznikají žádné nepěkné fleky. Příjemná je i jeho decentní vůně.

Viktorie Radimská
Nejmladší členka našeho týmu je stále ještě ve věkové kategorii „teen“. Má sušší a mírně citlivou pleť. Proto je při výběru pečující kosmetiky velmi ostražitá. Z dekorativní kosmetiky nedá dopustit na cokoliv, co se týká líčení očí a pleti. Je nadšená, když se její rodinné příslušnice nebo kamarádky chystají na nějakou akci a ona je může nalíčit.

ODPOVĚDĚT

Vlož komentář
Zde zadej své jméno

ČLÁNKY OD STEJNÉHO AUTORA

Sledujte nás

11,306FansLike
10,309FollowersFollow

Novinky