Nechte se svést syrovou vůní pižmového oleje

Letos značka Narcisco Rodriguez na trh uvedla novou dámskou parfémovanou vodu For Her Musc Noir s pižmovým olejem. A právě tahle nová verze známého parfému, který se zrodil před 18 lety, je mnohem výraznějším remakem originálu. Pokud tedy holdujete intenzivním vůním, neváhejte ani minutu. Na aroma For Her Musc Noir se stanete doslova závislými.

For Her Musc Noir, Narcisco Rodriguez, EdP, 50 ml, 2 249 Kč. Prodávají vybrané parfumerie a e-shopy.
For Her Musc Noir, Narcisco Rodriguez, EdP, 50 ml, 2 249 Kč. Prodávají vybrané parfumerie a e-shopy.

Jak sama tvůrkyně vůně Sonia Constant říká: „Pracovat s pižmem je sen každého parfuméra. Snažím se vytvářet parfémy, které pozvednou a odhalí povahu ženy, aniž by změnily, kým jsou. Žena, na kterou jsem při vytváření Musc Noir myslela, byla sebevědomá a nebála se riskovat.“ V parfému ale neucítíte jen pižmo, ale taky nóty semiše, heliotrop, bílý cedr a růži.

Lenka Jarošová
Potýká se s velmi citlivou, reaktivní, alergickou a ekzematickou pletí a pokožkou celého těla. Kdykoliv to jde, tak používá přírodní a organickou kosmetiku. Nejvíc ale řeší to, aby její kůži vybraný produkt nijak nedráždil. Z péče se vyžívá v pleťových sérech, maskách i balzámech na rty, ale nezapomíná ani na ruce, vlasy nebo dekolt. Dekorativní kosmetiku tak trochu fláká, ale baví ji řasenky a rtěnky.

ODPOVĚDĚT

Vlož komentář
Zde zadej své jméno

ČLÁNKY OD STEJNÉHO AUTORA

Sledujte nás

11,306FansLike
10,309FollowersFollow

Novinky