Získá si vás populární nehtový trend velvet nails?

Samet si svou pevnou pozici v módě úspěšně drží už několikátou sezónu. Možná jste si všimli, že se v poslední době jistým způsobem dostává i do světa manikúry. Podlehnete pokušení populárního instagramového trendu velvet nails i vy?

Takzvaná velvet nails technika zdobení nehtů svoje jméno získala díky jemnému – skoro až plyšovému – a plastickému lesku věrně napodobujícímu samet. V současné době musíme místo manikérek a nehtových designérů spoléhat hlavně na vlastní um a domácí výbavu, takže je vytvoření bezchybného efektu „sametových nehtů“ poněkud náročnější. Není to ale nemožné.

Budete potřebovat

UV lampu. V případě velvet nails si s obyčejnými třpytkami vystačíte jen těžko. Pokud se ale nebojíte výzev, pořiďte si UV lampu a světlý magnetický gel lak nebo gel na nehty, který je pro sametový efekt klíčový.

Akrylový pudr. Pro podobný výsledek, ale bez nutnosti UV lampy, můžete sáhnout i po akrylovém pudru. Pomocí navlhčeného štětce ho opatrně naneste na nehet tak, aby se z něj vytvořila pasta. Tu podle potřeby vytvarujte a nechte zaschnout. Jen to s množstvím aplikovaného pudru moc nepřehánějte.

Bude se vám hodit

Magnetický gel lak Cat Eye – odstín Ragdoll, NeoNail, 6 ml, 199 Kč. Prodává NaniNails.cz.
Magnetický gel lak Cat Eye – odstín Ragdoll, NeoNail, 6 ml, 199 Kč. Prodává NaniNails.cz.
Gel lak Cat Eye – odstín 07, Ruscona, 11 ml, 285 Kč
Gel lak Cat Eye – odstín 07, Ruscona, 11 ml, 285 Kč
Akrylový prášek – odstín Růžový, Ráj nehtů, 30 g, 290 Kč
Akrylový prášek – odstín Růžový, Ráj nehtů, 30 g, 290 Kč
Monika Bílková
Díky tomu, že má smíšenou pleť, tak ví, jak moc je důležité, aby pravidelnou péči nikdy nezanedbala. Přiznává, že docílit sjednoceného tónu pleti je někdy pořádná fuška, ale svůj boj o dokonalý look nevzdává. Ráda v dekorativní kosmetice experimentuje s pestrými barvami, které ji nabíjí pozitivní energií. Potěší ji kvalitní lak na nehty, rtěnka i oční stíny.

ODPOVĚDĚT

Vlož komentář
Zde zadej své jméno

ČLÁNKY OD STEJNÉHO AUTORA

Sledujte nás

11,306FansLike
10,309FollowersFollow

Novinky