Dekorativka pro bezchybný no make-up vzhled

11851

Značka Alcina svou novou řadou dekorativní kosmetiky Be Authentic potěší každého obdivovatele přirozeného looku. Textura produktů určených k líčení pleti je lehká jako peříčko a vhodná pro všechny typy pokožky. S jejich pomocí hravě sjednotíte tón svého obličeje a dodáte mu jas. Navíc váš make-up vydrží v perfektní formě od rána až do pozdního večera!

Přirozenost je jedním z velkých beauty trendů roku 2021 a v Alcině si toho jsou moc dobře vědomi. Proto řada Be Authentic zahrnuje vše, co potřebujete, aby byla vaše pleť bez chybičky, ale zároveň si zachovala „natural“ vzhled.

Gelový hydratační Wake-up Primer je ideální ke zmatnění a vyhlazení pokožky před aplikací make-upu. Zároveň ji nádherně osvěží a prozáří.

Make-up Authentic Skin Foundation s obsahem vitaminu E a krémovou texturou seženete ve 3 odstínech. Těšit se můžete na matný finiš, vysoké krytí i zachování přirozeného vzhledu pleti.

Rozjasňující korektor Authentic Concealer zdatně kryje pupínky i zarudlá místa. Díky praktickému aplikátoru se snadno nanáší. K mání je ve 2 barevných tónech.

Všechny produkty Alcina Be Authentic zakoupíte ve vybraných salonech.