Teen tipy: Peelingy vhodné pro mladou a citlivou pleť

Při péči o svůj obličej se starám hlavně o to, abych používala šetrné produkty, které pokožku nijak nedráždí. Ještě donedávna jsem žila v domnění, že jsou peelingy pro citlivou a mladou pleť příliš drsné. Tyhle 2 jemné exfolianty mě ale přesvědčily o úplném opaku.

Peeling s enzymy a kozím mlékem

Enzymatický exfoliant Ziaja s papainem, panthenolem a proteiny z kozího mléka pro obnovu kožních buněk potřebám mojí citlivé pleti 100% vyhovuje.

Exfoliace pleti bez vysoušení

Deep Cleansing Exfoliator, Caudalie, 75 ml, 539 Kč. K mání ve vybraných e-shopech.
Deep Cleansing Exfoliator, Caudalie, 75 ml, 539 Kč. K mání ve vybraných e-shopech.

Hloubkově čisticí peeling na obličej Caudalie je mým dalším velkým oblíbencem. Pleť jemně zbavuje odumřelých kožních buněk, nijak ji nevysušuje, a navíc se při každém použití cítím jako znovuzrozená. Asi je to tou jeho svěží vůní grepu a máty!

Jaké peelingy si při péči o „teen“ pleť nemůžete vynachválit vy?

Viktorie Radimská
Nejmladší členka našeho týmu je stále ještě ve věkové kategorii „teen“. Má sušší a mírně citlivou pleť. Proto je při výběru pečující kosmetiky velmi ostražitá. Z dekorativní kosmetiky nedá dopustit na cokoliv, co se týká líčení očí a pleti. Je nadšená, když se její rodinné příslušnice nebo kamarádky chystají na nějakou akci a ona je může nalíčit.

ODPOVĚDĚT

Vlož komentář
Zde zadej své jméno

ČLÁNKY OD STEJNÉHO AUTORA

Sledujte nás

11,306FansLike
10,309FollowersFollow

Novinky