Doporučujeme: Čisticí kartáček pro dokonale hladkou pleť

13427

Celý svůj život řeším akné a někdy mě docela vytáčí, že i když už mi táhne na třicet, občas moje pleť pořád působí až moc pubertálně. Čisticí kartáček na pleť Foreo Luna 3 sice není žádná žhavá novinka, ale já si ho pořídila teprve nedávno. Prostě jsem chtěla vědět, jestli dostojí všemu, co jsem o něm slyšela, anebo je jen příliš přeceňovaný. Ale světe div se, on vážně funguje!

Asi největším a velmi příjemným šokem pro mě bylo, když jsem po prvním čištění z obličeje smyla zbytky gelu. Pleť jsem měla skvostně jemnou, hebkou a zpevněnou, což jsem s žádným jiným produktem ještě nezažila. Velkým plusem kartáčku na obličej je i to, že se s ním snadno pracuje. Já Foreo používám každý večer a nemůžu si ho vynachválit. Na pleť nanesu čisticí gel nebo mléko, kartáček navlhčím a přiložím k obličeji. Asi 1 minutu jím jemnými krouživými pohyby masíruju pokožku a mám hotovo.

Kartáček na obličej Luna 3 – varianta Smíšená pleť, Foreo, 5 499 Kč. Seženete ve vybraných parfumeriích a e-shopeh.
Kartáček na obličej Luna 3 – varianta Smíšená pleť, Foreo, 5 499 Kč. Seženete ve vybraných parfumeriích a e-shopeh.

Kdyby se mě někdo zeptal, jestli bych si čisticí kartáček na pleť Foreo Luna 3 znovu koupila, okamžitě bych řekla, že ano. Nejen, že pleť dokonale vyčistí, zároveň ji vypíná a redukuje známky stárnutí.