3 nude rtěnky pro super přirozený vzhled

11045

Propadli jste letošnímu trendu přirozenosti, a tak dáváte kromě „natural“ líčení očí přednost i rtěnkám v tělových barvách? Vybírat můžete z béžových, pískových, karamelových nebo lehce narůžovělých tónů. Pokud nevíte, jaký z nich se k vašemu odstínu pleti nejvíc hodí, čtěte dál. Prozradíme vám, jak správnou nude rtěnku vybrat a nabídneme vám hned 3 vhodné varianty.

Správný odstín ideální nude rtěnky nejsnadněji určíte na denním světle. Vybraná rtěnka by neměla být víc jak o 2 odstíny tmavší, než je pokožka vašeho obličeje. Všeobecně platí, že velmi světlým typům sluší korálové nebo broskvové odstíny. Osoby se světlou pletí by měly sahat po narůžovělých a béžových rtěnkách, zatímco nositelé snědé pleti spíše po karamelových.

Béžový rauš

Matná rtěnka L'Absolu Rouge Intimatte – odstín 212; Lancôme; 3,4 g; 959 Kč. K mání ve vybraných parfumeriích a e-shopech.
Matná rtěnka L’Absolu Rouge Intimatte – odstín 212; Lancôme; 3,4 g; 959 Kč. K mání ve vybraných parfumeriích a e-shopech.

S matnou krémovou rtěnkou L’Absolu Rouge Intimatte v univerzálním béžovém odstínu 212 od Lancôme „nahé“ rty vykouzlíte opravdu snadno. Pokud máte sklony k suchým rtům, oceníte i její silné hydratační schopnosti.

Pro snědé typy

Tekutá rtěnka Lip Lingerie – odstín Push-Up, NYX, 4 ml, 239 Kč. Prodávají vybrané prodejny a e-shopy.
Tekutá rtěnka Lip Lingerie – odstín Push-Up, NYX, 4 ml, 239 Kč. Prodávají vybrané prodejny a e-shopy.

Tekutá rtěnka Lip Lingerie od NYX v karamelovém tónu Push-Up má matný finiš a je voděodolná. Lehce se nanáší a vašim rtům dodá i trochu té výživy. V jejím složení se totiž ukrývá vitamin E.

Sladce růžová

Rtěnka Matte Lipstick – odstín Kinda Sexy, MAC Cosmetics, 3 g, 610 Kč
Rtěnka Matte Lipstick – odstín Kinda Sexy, MAC Cosmetics, 3 g, 610 Kč

Taky třetí kousek vás potěší matným efektem. Narůžovělá rtěnka Kinda Sexy z řady Matte Lipstick od MAC Cosmetics se může pochlubit bohatým pigmentem a krémovou texturou, se kterou je radost pracovat.