Top péče o vlasy: Efektivní samozahřívací masky

10945
samozahřívací masky

Pro suché nebo poškozené vlasy jsou samozahřívací masky plné vitaminů a minerálů skutečnou spásou. Právě díky jejich samozahřívacím vlastnostem proniknou obsažené aktivní látky hluboko do vlasového vlákna, které pěkně zregenerují. Vaše hříva tak bude už po první kúře vypadat mnohem zdravěji a samozřejmě se bude i mnohem víc lesknout.

Jak se samozahřívací maska na vlasy používá

  • Rovnoměrně ji naneste na čerstvě umytou hřívu.
  • Vlasy zabalte do samozahřívací čepice a ručníku – tím zesílíte její účinek.
  • Nechte masku působit po doporučenou dobu, která se zpravidla pohybuje mezi 10 až 20 minutami. Pro ještě větší efekt ji nechte pracovat přes noc.
  • Masku z vlasů důkladně vymyjte vlažnou vodou.

Účinky samozahřívacích masek na vlasy

  • Poskytují jim okamžitou a hloubkovou výživu i hydrataci.
  • Mají silné regenerační schopnosti.
  • Uhlazují povrch vlasového vlákna.

Na dlouhé vlasy

Intenzivně hydratační a vyživující maska pro dlouhé vlasy Dream Long, L'Oréal Paris, 20 ml, 129 Kč. Prodávají vybrané drogerie a e-shopy.
Intenzivně hydratační a vyživující maska pro dlouhé vlasy Dream Long, L’Oréal Paris, 20 ml, 129 Kč. Prodávají vybrané drogerie a e-shopy.

Jestli konečky vašich kadeří nejsou zrovna fit, poohlédněte se po masce L’Oréal Paris Elseve Dream Long Steam Mask. Vlasy krásně hydratuje, a navíc přispívá k jejich zdravému růstu. V balení kromě výživného balzámu najdete i samozahřívací čepici napuštěnou hydratačním sérem.

Pro barvenou hřívu

Vlasová maska OMG! pro obnovu vlasů 3 v 1, Double Dare, 34 g, 203 Kč. Prodává Riano.
Vlasová maska OMG! pro obnovu vlasů 3 v 1, Double Dare, 34 g, 203 Kč. Prodává Riano.

Kvůli častému barvení bývají vlasy dost oslabené, a tak potřebují pořádnou vzpruhu. Třeba ve formě masky pro poškozené vlasy od Double Dare, která obsahuje celkem 3 produkty – čisticí šampon, obnovující proteinovou péči a samozahřívací čepici. Ta je skrznaskrz nasáklá nejen keratinem pro zacelení vlasových vláken, ale taky výtažky ze 7 bylin pro neodolatelný lesk.

Proti lámaní vlasů

Professional maska na vlasy v turbanu Oil Repair Intensiv; Balea; 35 ml; 79,90 Kč. Exkluzivně prodává DM drogerie.
Professional maska na vlasy v turbanu Oil Repair Intensiv; Balea; 35 ml; 79,90 Kč. Exkluzivně prodává DM drogerie.

Trápí vás křehké a lámavé vlasy? Sáhněte po termální masce v turbanu Balea Oil Repair Intensiv. Díky vysokému obsahu arganového oleje hřívu hydratuje a usnadňuje rozčesávání.