EE krémy: Pleť viditelně projasní a vyhladí

11462

EE krémy na rozdíl od BB, CC nebo DD krémů zpravidla nedisponují krycími schopnostmi, ale zato pleti poskytnou dvojí účinek v podobě péče a exfoliace. Proto pokožku obličeje slušně prozáří, sjednotí i vyhladí. Některé z nich navíc pomáhají se zjemněním vrásek a snížením výskytu akné.

Mladistvý vzhled v tubě

Nekomedogenní tónovací hydratační krém DayWear od Estée Lauder s ochranným faktorem 15 je vhodný pro všechny typy pleti. Přizpůsobí se přirozenému odstínu vaší tváře a dodá jí mladistvý vzhled, jas a hydrataci. Díky obsaženému Super Anti-Oxidant Complexu se postará i o redukci vrásek.

EE krém nebo make-up?

Anti-age krém s SPF 50 od značky Biodroga je svými vlastnostmi mezi EE krémy tak trochu výjimka, protože má krycí schopnosti, co hravě konkurují lecjakému make-upu. Zároveň má hydratační účinek a obličej ochrání před nepříznivými vnějšími vlivy i UV paprsky.

Extra exfoliační noční péče

Bio noční peelingový EE krém na obličej s limetkou, Delídea, 50 ml, 309 Kč. K mání ve vybraných e-shopech.
Bio noční peelingový EE krém na obličej s limetkou, Delídea, 50 ml, 309 Kč. K mání ve vybraných e-shopech.

Přírodní bio noční peelingový EE krém na obličej Delídea obsahuje organický limetkový kaviár, který přispívá k obnovení kožních buněk. Pleť během spánku dokonale vyhladí, osvěží a hydratuje.