Doporučujeme: Zklidňující balzám na rty s vůní máty

12880

Počasí se neustále rapidně mění, venkovní teploty kolísají, jak se jim zachce, a moje rty tím pádem hodně trpí – jsou přesušené a popraskané. Proto se jim vůbec nedivím, že se do výživného a zklidňujícího bio mátového balzámu na rty od britské značky Jane Scrivner zamilovaly hned po prvním namazání.

Balzámek je 100% bio a obsahuje pouze pět ingrediencí. Složení dominují slunečnicový olej a bambucké máslo, známé pro své zvlhčující účinky. Přítomnost včelího vosku eliminuje vliv vnějších agresorů, vitamin E rty chrání před oxidačním stresem a esenciální mátový olej se stará o jejich zklidnění. Navíc balzámu propůjčuje dokonale svěží vůni.

Jemné a hydratované rty

Balzám Jane Scrivner jsem na rty poprvé aplikovala ráno a musím uznat, že se jim téměř okamžitě ulevilo. Nejvíc mě ale překvapil, když jsem ho použila večer. Probudila jsem se s krásně vláčnými a hebkými rty, které byly jemné a hydratované po celý den. A něco takového dokáže jen málokterý balzám! I když svou práci odvádí dokonale, tak na rtech nevytváří hutnou vrstvu. Naopak. Jeho textura je velmi jemná a do rtů se pěkně vpije, takže skoro ani necítím, že ho na sobě mám. Co se týče „dolování“ balzámu z kelímku, tak se mi nejvíc osvědčilo malé množství produktu nabrat nehtem a jemně ho do rtů vemnout. Na každodenní bázi ho používám už asi čtyři týdny. Zatím ho ubylo minimum, a tak si myslím, že mi ještě pár dalších měsíců vydrží.

Zklidňující balzám na rty Lip Balm, Jane Scrivner, 5 ml, 299 Kč. Prodává Ze Země.
Zklidňující balzám na rty Lip Balm, Jane Scrivner, 5 ml, 299 Kč. Prodává Ze Země.

Balzám nebo lesk?

Konzistence „kelímkového“ balzámu na rty Jane Scrivner je hustá a krémová, ale při kontaktu s prsty se začne pěkně „rozplývat“. Bambucké máslo mu propůjčuje příjemně olejový feeling, a když ho nanesu víc, tak se rty začnou krásně lesknout a získají opravdu šťavnatý vzhled.

Všemi pozitivními vlastnostmi si mě mátový sen v kelímku jednoznačně získal a vydobyl si místo mezi mými nejoblíbenějšími pečujícími produkty. Dokonce z pomyslné první pozice vystrnadil balzám na rty, který jsem s velkou oblibou používala už několik dlouhých let.

P.S. Produkt nám k vyzkoušení poskytla společnost Ze Země.