Doporučujeme: „Vinný“ regenerační krém na suché ruce

9158
vinný krém na ruce

V době, kdy je potřeba dbát na zvýšenou hygienu a enormně často používat dezinfekci, dostává pokožka rukou pěkně zabrat. Ale vlastně mi to už nevadí. Teď si ruce totiž mažu výživným krémem na ruce dieNikolai Sommeliér, který lze bez obav aplikovat i na další části těla.

Krém na ruce od rakouské značky dieNikolai se pyšní certifikací Demeter, která potvrzuje výrobu v rámci biodynamického (tedy ekologického a udržitelného) zemědělství. Obsahuje pouze přírodní suroviny, přičemž jeho hlavní složkou je olej z hroznových jader. Ten má hned několik výhod. Působí jako antioxidant a zároveň pokožku důkladně vyživuje.

Rychlé zjemnění a regenerace

Konzistence krému je na první pohled opravdu hutná, ale zdání v tomhle případě vážně klame. Krém Sommeliér se velmi dobře a rychle vstřebává. Pokožku takřka okamžitě zjemní a vypne, a navíc mě po opakovaném použití zbavil i jinak nezdolných suchých šupinek, které se už znovu neobjevily. Musím tedy uznat, že krém splnil všechna moje očekávání na jedničku a možná je dokonce předčil. Se suchou pokožkou si poradil a pomohl mi i s ekzémem. Kromě toho si začínám všímat taky jeho dlouhodobých regeneračních účinků.

Nevoní, ale funguje

Jediným háčkem při používání krému dieNikolai je jen nepříliš vábná vůně. Před nanesením produkt relativně příjemně a zřetelně voní po hroznovém víně, ale po aplikaci přímo na kůži se jeho aroma změní ve zvláštní odér. Není to ale nic nepřekonatelného nebo nesnesitelného – krém bych v tomhle ohledu spíš přirovnala k nějaké lékařské masti, u kterých vůni většinou opomíjíme.

Krém na ruce i tělo – Sommeliér, dieNikolai, 30 ml, 300 Kč
Krém na ruce i tělo – Sommeliér, dieNikolai, 30 ml, 300 Kč

Pár plusových bodů u mě kvůli vůni produkt sice ztratil, ale když uvážím, jakou službu mi ve výsledku prokázal, nezbývá mi než ho doporučit. Jestli chcete suché pokožce rukou dát konečně sbohem, pořízení krému Sommeliér určitě nebudete litovat. Naopak, stane se vaším spolehlivým pomocníkem.