Doporučujeme: Hvězda mezi retinolovými séry

8938
recenze loreal retinolové sérum

Noční sérum L’Oréal Paris Revitalift Laser Pure Retinol Night Serum ve svém složení skrývá retinol v 0,2% koncentraci a poradí si se všemi typy vrásek. Dobrou zprávou je, že obsahuje taky glycerin a lehké oleje, které redukují případné vedlejší účinky retinolu na pleť. Navíc jí dodají potřebnou hydrataci a výživu, aniž by ucpávaly a zanášely póry, což jako majitelka smíšené pleti se sklony k akné velmi oceňuju.

L’Oréal Revitalift Laser Pure Retinol Night Serum mě překvapilo hlavně tím, jak snadno se používá. Stačí, abych se večer odlíčila, pleť důkladně vyčistila a poté na obličej nanesla 3 až 5 kapek séra. Jeho dávkování mám díky praktickému kapátku pod kontrolou a nemusím se bát, že bych ho z lahvičky vylila víc, než potřebuju. Sérum pak do pokožky důkladně vmasíruju a počkám, dokud se do ní dokonale nevstřebá. Následně přes něj ještě nanesu svůj běžný noční krém.

Výsledky retinolové noční péče

Hned druhý den ráno po nanesení séra působila pokožka odpočatým dojmem a byla výrazně hladší. Během prvního týdne jsem sérum nanášela obden, aby si na něj pleť pozvolna zvykala. Dnes už ho používám každý den. Největších výsledků jsem si ale všimla přibližně po měsíci pravidelné aplikace – pleť začala být prozářená a vymizely z ní i jemné a jinak nezdolné vrásky, které se mi udělaly kolem očí a rtů. Jsem taky moc ráda, že moje pokožka sérum snáší velmi dobře. Ani jednou na něj nijak negativně nereagovala a nedošlo ani k jejímu sebemenšímu podráždění.

Noční sérum Revitalift Laser Pure Retinol Night Serum, L'Oréal Paris, 30 ml, 419 Kč. Prodávají vybrané drogerie a e-shopy.
Noční sérum Revitalift Laser Pure Retinol Night Serum, L’Oréal Paris, 30 ml, 419 Kč. Prodávají vybrané drogerie a e-shopy.

Noční sérum L’Oréal Paris Revitalift Laser Pure Retinol je váš ideální produkt, ať už řešíte první vrásky nebo se potýkáte s těmi hlubšími. Tehdy je ale třeba trocha trpělivosti. Viditelné výsledky se dostaví přibližně za 4 měsíce. Já sama si retinolové sérum od L‘Oréalu nemůžu vynachválit. Právě díky němu se každé ráno probouzím s dokonale vyhlazenou a projasněnou pletí.

Čtěte dál