Doporučujeme: Naprosto spolehlivý roll-on antiperspirant

8774

Nadměrné pocení při stresu, sportu nebo v letních pařácích mě tvrdohlavě provází snad celý můj život. Bez ohledu na to, který „stopro“ účinný antiperspirant jsem na podpaží nanesla, tak se mi po nějakém čase na oblečení udělaly mokré koláče. A já se pak vždycky styděla chodit mezi lidi. Teď už je ale všechno jinak. Kuličkový antiperspirant Eucerin je jeden z mála produktů ve své kategorii, který fakt funguje.

Proč na tenhle kuličkový antiperspirant nedám dopustit

Na roll-on antiperspirant Eucerin bez obsahu alkoholu jsem náhodou narazila v lékárně a je pravdou, že dávno už jiný ani nepoužívám. Nejvíc na něm oceňuju, že je skutečně powerful. Proti pocení u mě funguje celých deklarovaných 48 hodin (před několika lety jsem si jeho efektivitu otestovala na hudebním festivalu). I přes silný efekt je ale produkt neuvěřitelně šetrný k pokožce. Nijak ji nedráždí a je s ním OK i čerstvě oholená kůže. Moc fajn je taky jeho nevtíravé unisex aroma a skutečnost, že na oblečení nezanechává skvrny.

Jak roll-on antiperspirant používám

Osobně ho, kromě aplikace po večerní sprše (a tedy těsně před spaním), na podpaží nanáším i ráno před odchodem z domova. Po každé aplikaci ale samozřejmě pár minut počkám, než se vstřebá a až potom se jdu oblékat. Antiperspirant Eucerin při péči o tělo využívám dlouhodobě a pravidelně, takže ve dnech, kdy vím, že se nebudu příliš hýbat, mi ho stačí použít jen večer. Ráno se pak klidně můžu „odbýt“ deodorantem.

Kuličkový antiperspirant, Eucerin, 50 ml, 256 Kč. Nabízejí vybrané lékárny a e-shopy.
Kuličkový antiperspirant, Eucerin, 50 ml, 256 Kč. Nabízejí vybrané lékárny a e-shopy.

Kuličkový antiperspirant Eucerin mi už pár let prokazuje skvělou službu, takže se ho absolutně vůbec nebojím doporučit ani vám. Jestli se totiž potýkáte s extrémním pocením i ve chvílích, kdy k tomu tělo nemá žádný zjevný důvod, budete s Eucerinem velmi spokojení. A to až tak, že se brzy stane nedílnou součástí vaší „proti potící“ výbavy.

Čtěte dál