Doporučujeme: Tuhý šampon a kondicionér s acai

14544

Vůči atypickému tuhému šamponu a kondicionéru pro jemné vlasy You’re Adorabowl od britské značky Foamie jsem sice nejdřív byla hodně skeptická, ale už ani nevím proč. Oba produkty mě neuvěřitelně překvapily. Vůbec jsem nečekala, že díky nim budu mít tak nádhernou a lesklou hřívu hned po prvním umytí.

Šampon i kondicionér You’re Adorabowl od Foamie obsahují výtažky z acai a mandlí, panthenol, glycerin a další pečující látky pro hydrataci, objem a lesk vlasů. Zároveň mají schopnost vyrovnávat přirozené pH pokožky hlavy. Výrobce navíc deklaruje, že se oba produkty vyrovnají 250 mililitrům svých tekutých protějšků a vystačí až na 25 použití. A já mu musím dát za pravdu. Ubývají opravdu velmi pomalu.

Praktická a ekologická vlasová kosmetika

Jak šampon, tak kondicionér jsou zabaleny do beze zbytku rozložitelných papírových krabiček. Díky tomu mám při jejich používání alespoň trošku povznášející pocit, že šetřím přírodu. Oceňuju i to, že jsou oba výrobky opatřené praktickou tkaničkou, takže si šampon a kondicionér s acai můžu ve sprše snadno zavěsit a nemusím složitě řešit, kam je ukládat.

Tuhý šampon Shampoo Bar You're Adorabowl, Foamie, 80 g, 139 Kč. Seženete ve vybraných e-shopech.
Tuhý šampon Shampoo Bar You’re Adorabowl, Foamie, 80 g, 139 Kč. Seženete ve vybraných e-shopech.

Spousta pěny

Šampon You’re Adorabowl rychle pění a pěkně se roztírá, takže ho do délek mokrých vlasů stačí jemně vmasírovat, a pak už jen opláchnout. Víc, než šampon mě ale překvapil kondicionér, který taky pění (na což jsem u kondicionérů nebyla zvyklá). Po jeho smytí jsou vlasy nádherně voňavé a „vrzavé“ na dotek. To je pro mě důkaz, že jsou perfektně umyté a čisté. Protože mám jemné vlasy, tak mi šampon i kondicionér Foamie You’re Adorabowl dokonale vyhovují. Moje hříva je díky nim hebká, vyživená a pěkně nadýchaná. Navíc se nemastí tak rychle jako dřív, takže namísto mytí obden mi ji stačí umýt dvakrát týdně.

Tuhý kondicionér Conditioner Bar You're Adorabowl, Foamie, 80 g, 129 Kč. K mání ve vybraných e-shopech.
Tuhý kondicionér Conditioner Bar You’re Adorabowl, Foamie, 80 g, 129 Kč. K mání ve vybraných e-shopech.

Víte, o čem mě tohle duo od Foamie 100% přesvědčilo? Hlavně o tom, že bych se do testování tuhých kosmetických produktů na vlasy měla v budoucnosti pustit ještě zevrubněji.

Čtěte dál