Doporučujeme: Parfém určený mladým rebelkám

13572

Ze stereotypu posledních měsíců se s jarem rýsuje naděje na změnu. Proč si ji tedy nedopřát i v podobě nového parfému? Já sama jsem sice dlouho patřila mezi ten typ lidí, kteří svou signature vůni nikdy nemění, ale nedávno jsem dala šanci něčemu jinému a vyplatilo se. Aroma dámského parfému Love Generation Rock od Jeanne Arthes si mě získalo hlavně pro svou něžnost, smyslnost a nespoutanost.

Pokud máte slabost pro orientální a kořeněné vůně s nádechem květinové a citrusové svěžesti, pak z Love Generation Rock určitě nebudete zklamaní. Parfému dominují výrazné tóny tymiánu a šafránu zjemněných mandarinkou, ale nechybí ani exotické aroma ylang-ylangu, orchidejí nebo lilií. Bezprostředně po aplikaci je parfém značky Jeanne Arthes velmi jemný, sweet a energický. Jakmile se ale více rozloží, jeho nálada se spolu s vůní mění na hřejivou a tajemnou. V závěru totiž převažuje opojná kombinace palisandru, dubového dřeva, vanilky a tonka fazolí. U zajímavého aroma ale krása dámské vůně Love Generation Rock zdaleka nekončí. Potěší vás taky flakon v atypickém designu pokrytý pestrými tattoo motivy nebo samotná cena vůně. Ta je možná až překvapivě nízká, ale určitě parfému neubírá na kvalitě.

Love Generation Rock, Jeanne Arthes, EdP, 60 ml, 399 Kč. Nabízejí vybrané drogerie a e-shopy.
Love Generation Rock, Jeanne Arthes, EdP, 60 ml, 399 Kč. Nabízejí vybrané drogerie a e-shopy.

Musím konstatovat, že mě parfémovaná voda Love Generation Rock opravdu mile překvapila. Nečekala jsem od ní zázraky (hlavně vzhledem k tomu, že cenově bych ji předem zařadila do levnější kategorie) a zezačátku jsem se dokonce trochu obávala, že bude vonět dost lacině. To jsem se ale pěkně zmýlila. Kromě propracované a harmonicky vyvážené vůně u parfému oceňuju i neobvykle dlouhou výdrž. Taky mě na něm překvapilo, že mi svým způsobem připomíná některé dražší produkty, ale rozhodně je nekopíruje a za každých okolností zůstává svůj – rebelský, nápaditý, neotřelý a neskonale mladistvý.

Čtěte dál