2 nové české bio krémy pro omlazení a zklidnění pleti

Ryze česká organická kosmetická značka Havlíkova apotéka jaro 2021 zahájila představením dvou zbrusu nových krémů. Jeden z nich je určen k omlazení zralé pleti, druhý ke zklidnění té citlivé, ale oba mají jedno společné – na obličej je lze aplikovat ráno i večer.

Milovaný stoechiol

Milovaná žena, Havlíkova apotéka, 30 ml, 474 Kč
Milovaná žena, Havlíkova apotéka, 30 ml, 474 Kč

Kdo říká, že stárnout se nedá s grácií? Pleťový krém Milovaná žena se stoechiolem, rakytníkem, mateří kašičkou, bambuckým máslem a vitaminem E vám ve vašem snažení pomůže. Pokožku obličeje totiž bohatě hydratuje, vyživuje, omlazuje, sjednocuje a zároveň vyhlazuje vrásky. Věřte, že se vaše pleť bude po nanesení tohohle krému cítit milovaná jako nikdy dřív.

Něžný makový olej

Něžný krém, Havlíkova apotéka, 30 ml, 362 Kč
Něžný krém, Havlíkova apotéka, 30 ml, 362 Kč

Jestli je ale vaše pleť naopak příliš citlivá a většina pečujících produktů se jí zkrátka a dobře nelíbí, sáhněte po zklidňující novince Něžný krém. V jeho složení se skrývá nejen rakytník, mateří kašička, bambucké máslo nebo tokoferol, ale taky regenerační a ochranný makový olej. Už tedy na nic nečekejte a své pleti dopřejte to nejjemnější krémové pohlazení.

Čtěte dál

Lenka Jarošová
Potýká se s velmi citlivou, reaktivní, alergickou a ekzematickou pletí a pokožkou celého těla. Kdykoliv to jde, tak používá přírodní a organickou kosmetiku. Nejvíc ale řeší to, aby její kůži vybraný produkt nijak nedráždil. Z péče se vyžívá v pleťových sérech, maskách i balzámech na rty, ale nezapomíná ani na ruce, vlasy nebo dekolt. Dekorativní kosmetiku tak trochu fláká, ale baví ji řasenky a rtěnky.

ODPOVĚDĚT

Vlož komentář
Zde zadej své jméno

ČLÁNKY OD STEJNÉHO AUTORA

Sledujte nás

11,306FansLike
10,309FollowersFollow

Novinky