Doporučujeme: Pohádkově návykový parfémovaný olej

12770

Léto se nezadržitelně blíží a já doufám, že konečně vycestuju do některé ze svých vysněných destinací. Kdyby to ale náhodou nevyšlo, tak jsem ráda, že na atmosféru vzdálených krajů nemusím nutně čekat až do prázdninových měsíců. Po aplikaci parfémovaného oleje Al Haramain Sultan na pokožku se totiž rázem ocitám v jednom z nich. Konkrétně v tajemstvími opředeném Orientu.

Unisex parfémovaný olej Sultan je úžasně opojný už při prvním přičichnutí. Jeho vůně je elegantní, svůdná a mystická s kořeněnými podtóny, ale zároveň i dynamicky svěží. Škále nót, které se zvučně hlásí o slovo nicméně dominuje mužná kombinace skořice, pačuli, ambry, pižma a santalového dřeva. Ovšem olej má i svou ženskou stránku, která v sobě důmyslně propojuje květinové a ovocné prvky. Ty zajišťují jahody, maliny, broskve a ananas spolu s růží, jasmínem, vanilkou a ylang-ylangem.

Jeden by nejspíš po přečtení výčtu všech vonných složek mohl říct, že před sebou má neuvěřitelný mišmaš, který nebude dávat absolutně žádný smysl, ale opak je pravdou. Zmíněné esence se navzájem nepřebíjejí a celá kompozice je harmonicky sladěna do ohromně lákavé palety charakteristických aromat Východu. Vůně oleje Al Haramain Sultan je skutečný „držák“ a je zajímavé, s jakou lehkostí v sobě chytře snoubí okázalou sílu s hravou jemností.

Unisex parfémovaný olej Sultan, Al Haramain, 12 ml, 690 Kč. Prodává Fragranza.
Unisex parfémovaný olej Sultan, Al Haramain, 12 ml, 690 Kč. Prodává Fragranza.

Jediné, co bych parfémovanému oleji vytkla, je provedení flakonu, které na mě působí až trochu nevkusně. Při pohledu na něj se místo okázalého světa sultánů a šejků cítím být spíš na procházce po obyčejné arabské tržnici. A je to škoda. Jedná se totiž o jedinou drobnost, kterou by vás působivý parfémovaný olej mohl zklamat.

Celkově vzato je tahle hřejivá niche vůně značky Al Haramain velmi návyková. Po jejím nanesení si připadám, jako bych na létajícím koberci odcestovala do země pohádek tisíce a jedné noci a věřte, že se mi vůbec nechce vracet zpátky do reality.

P.S. Produkt nám k vyzkoušení poskytla společnost Fragranza.

Čtěte dál