Doporučujeme: První pomoc pro poškozené vlasy

7041

Vlasy si sice nebarvím, zato je ale často střídavě zatěžuju žehlením a kulmováním. Tahle nezdravá, ale už zaběhnutá rutina se obzvlášť v posledních měsících na mojí přerostlé, unavené a kadeřníkem neopečovávané hřívě začala neblaze podepisovat. Velká úleva se ale dostavila v momentě, kdy jsem se poprvé seznámila s americkou vlasovou péčí Olaplex.

Příprava před mytím hlavy

Jako první jsem – ze všech produktů Olaplex, které jsem dostala – podle čísla na obalu logicky sáhla po uhlazující a obnovující péči N°0 Intensive Bond Building Hair Treatment. Aplikovala jsem ji na suché vlasy bezprostředně před jejich umytím a podle návodu nechala působit celých 10 minut.

Hladké a regenerované vlasy

Pak na řadu přišel N°3 Hair Perfector, u kterého jsem postupovala úplně stejně jako s „nulkou“. Hned poté jsem vlasy důkladně umyla šamponem N°4 Bond Maintenance Shampoo, který pění opravdu rychle. Nevynechala jsem ani kondicionér N°5 Bond Maintenance Conditioner, co jsem opláchla až po doporučených 3 minutách. Výrazný rozdíl jsem zpozorovala prakticky hned. Moje vlasy byly krásně čisté a příjemně voňavé. A co víc! Daly se bez problému rozčesat a okamžitě působily lehčím, lesklejším a hedvábně jemným dojmem. Efekt čerstvě umyté hřívy mi navíc vydržel celé tři dny. Vlasy nijak extra mastně nevypadaly ani čtvrtý den, což se mi nepoštěstilo ani s produkty určenými speciálně pro mastnou hřívu. Kromě toho si po celou tu dobu udržely požadovaný tvar a vůbec se nezacuchávaly.

Bezoplachová péče o hřívu

K perfektnímu vzezření mých vlasů kromě péče „před“ a mytí nemalou měrou přispěla taky dodatečná aplikace bezoplachového krému N°6 Bond Smoother. Jeho efekt jsem navíc ještě posílila nanesením stylingového oleje N°7 Bonding Oil. Zatímco krém má regenerační a hydratační účinky, které zamezují krepatění, olej hřívě zajistí ještě víc lesku a hebkosti.

Proč si produkty Olaplex kupovat samostatně, když všechny zmíněné obsahuje výhodný Allround Home Set za 3 995 Kč?
Proč si produkty Olaplex kupovat samostatně, když všechny zmíněné obsahuje výhodný Allround Home Set za 3 995 Kč?

Na první pohled to možná vypadá jako náročný proces a vy máte pocit, že Olaplex péči svým vlasům můžete dopřát jen během dlouhých dní, kdy nevíte, co by. Není to ale tak úplně pravda. Produkty jsou prakticky očíslované, takže v jejich posloupnosti chybu určitě neuděláte. Co se týče času, tak vzhledem k výsledkům té půlhodinky, co regeneraci a výživě hřívy věnujete, litovat rozhodně nebudete!

P.S. Produkty nám k testování poskytla společnost New Flag.

Čtěte dál