Doporučujeme: První pomoc pro poškozené vlasy

Vlasy si sice nebarvím, zato je ale často střídavě zatěžuju žehlením a kulmováním. Tahle nezdravá, ale už zaběhnutá rutina se obzvlášť v posledních měsících na mojí přerostlé, unavené a kadeřníkem neopečovávané hřívě začala neblaze podepisovat. Velká úleva se ale dostavila v momentě, kdy jsem se poprvé seznámila s americkou vlasovou péčí Olaplex.

Příprava před mytím hlavy

Jako první jsem – ze všech produktů Olaplex, které jsem dostala – podle čísla na obalu logicky sáhla po uhlazující a obnovující péči N°0 Intensive Bond Building Hair Treatment. Aplikovala jsem ji na suché vlasy bezprostředně před jejich umytím a podle návodu nechala působit celých 10 minut.

Hladké a regenerované vlasy

Pak na řadu přišel N°3 Hair Perfector, u kterého jsem postupovala úplně stejně jako s „nulkou“. Hned poté jsem vlasy důkladně umyla šamponem N°4 Bond Maintenance Shampoo, který pění opravdu rychle. Nevynechala jsem ani kondicionér N°5 Bond Maintenance Conditioner, co jsem opláchla až po doporučených 3 minutách. Výrazný rozdíl jsem zpozorovala prakticky hned. Moje vlasy byly krásně čisté a příjemně voňavé. A co víc! Daly se bez problému rozčesat a okamžitě působily lehčím, lesklejším a hedvábně jemným dojmem. Efekt čerstvě umyté hřívy mi navíc vydržel celé tři dny. Vlasy nijak extra mastně nevypadaly ani čtvrtý den, což se mi nepoštěstilo ani s produkty určenými speciálně pro mastnou hřívu. Kromě toho si po celou tu dobu udržely požadovaný tvar a vůbec se nezacuchávaly.

Bezoplachová péče o hřívu

K perfektnímu vzezření mých vlasů kromě péče „před“ a mytí nemalou měrou přispěla taky dodatečná aplikace bezoplachového krému N°6 Bond Smoother. Jeho efekt jsem navíc ještě posílila nanesením stylingového oleje N°7 Bonding Oil. Zatímco krém má regenerační a hydratační účinky, které zamezují krepatění, olej hřívě zajistí ještě víc lesku a hebkosti.

Proč si produkty Olaplex kupovat samostatně, když všechny zmíněné obsahuje výhodný Allround Home Set za 3 995 Kč?
Proč si produkty Olaplex kupovat samostatně, když všechny zmíněné obsahuje výhodný Allround Home Set za 3 995 Kč?

Na první pohled to možná vypadá jako náročný proces a vy máte pocit, že Olaplex péči svým vlasům můžete dopřát jen během dlouhých dní, kdy nevíte, co by. Není to ale tak úplně pravda. Produkty jsou prakticky očíslované, takže v jejich posloupnosti chybu určitě neuděláte. Co se týče času, tak vzhledem k výsledkům té půlhodinky, co regeneraci a výživě hřívy věnujete, litovat rozhodně nebudete!

P.S. Produkty nám k testování poskytla společnost New Flag.

Čtěte dál

Monika Bílková
Díky tomu, že má smíšenou pleť, tak ví, jak moc je důležité, aby pravidelnou péči nikdy nezanedbala. Přiznává, že docílit sjednoceného tónu pleti je někdy pořádná fuška, ale svůj boj o dokonalý look nevzdává. Ráda v dekorativní kosmetice experimentuje s pestrými barvami, které ji nabíjí pozitivní energií. Potěší ji kvalitní lak na nehty, rtěnka i oční stíny.

ODPOVĚDĚT

Vlož komentář
Zde zadej své jméno

ČLÁNKY OD STEJNÉHO AUTORA

Sledujte nás

11,306FansLike
10,309FollowersFollow

Novinky