„Vlasové“ květnové novinky 2021: Regenerace i přirozenost

7948

Vlasová péče, kterou můžete směle použít i k očistě těla. Maska, co silně poškozenou hřívu opraví do 10 minut. Sprej, který se vám bude hodit v případě, že své kadeře necháváte přirozeně schnout. To všechno jsou 3 top květnové novinky 2021, bez kterých se tohle jaro prostě neobejdete.

Šup, a je umyto!

Pečující šampon 2 v 1 Double Hitter, Paul Mitchell, 75 ml, 366 Kč
Pečující šampon 2 v 1 Double Hitter, Paul Mitchell, 75 ml, 366 Kč

Nepatříte k lidem, co jsou péčí o vlasy schopni trávit dlouhé minuty? Nový šampon a kondicionér v jednom Paul Mitchell Double Hitter budete milovat. Je sice primárně určen mužům, ale proč by si jeho mátově-citrusovou vůni, výživu a regenerační účinky nemohly dopřát taky ženy? Vlasy si jím můžete mýt každý den a jestli z něj chcete „vymáčknout“, co to dá, lze ho využít i jako zjemňující sprchový gel.

Intenzivní regenerace vlasů

Nº8 Bond Intense Moisture Mask, Olaplex, 100 ml, 809 Kč
Nº8 Bond Intense Moisture Mask, Olaplex, 100 ml, 809 Kč

Co Olaplex dokáže, už bezpečně víme. Proto nás vážně potěšilo, když teď značka přišla s revolučním produktem, který navazuje na ošetřující Nº3 Hair Perfector pro poškozené vlasy. Novinka Nº8 Bond Intense Moisture Mask s airless dávkovačem je inovativní maska, co vaší hřívě poskytne ještě intenzivnější regeneraci, hydrataci, sílu a zdraví do pouhých 10 minut od aplikace.

Jen si tak volně schnout

Air Dry Spray, Rahua, 124 ml, 1 000 Kč. Exkluzivně prodává Ingredients.
Air Dry Spray, Rahua, 124 ml, 1 000 Kč. Exkluzivně prodává Ingredients.

Pokud neholdujete fénu a vlasy nejraději necháváte schnout na vzduchu, oceníte produkt Rahua Air Dry Spray. V jeho složení se totiž ukrývá hydratační bio aloe vera, antioxidační extrakt z organického ibišku i guava a lehce tužicí směs bio cukru a pryskyřic. Všechny tyhle látky se postarají o to, aby byly vaše vlasy po uschnutí hladké, jemné, lesklé a nezbedně vám kolem hlavy nepoletovaly, jak se jim zachce.

Čtěte dál