Doporučujeme: Revoluční 3měsíční kúra pro růst vlasů

7074

Už dlouho toužím po delších a hustějších vlasech, jenomže moje hříva si postavila hlavu a řekla si, že už nepovyroste ani o píď. Já jsem se s tím samozřejmě nehodlala smířit. Proto jsem se rozhodla vyzkoušet přelomové vlasové tonikum ve spreji Natucain, co slibovalo viditelné výsledky už po 6 týdnech používání. A je to pravda. I moje tvrdohlavé vlasy si nakonec daly říct a vyrostly!

Přinuťte své vlasy růst

Dobrou zprávou pro mě bylo, že je tonikum Natucain 100% přírodní a za pomoci technologie MKMS24 dokáže prodloužit růstovou fázi vlasů. Hříva pak nejen rychleji roste, ale vlasy i méně vypadávají a zároveň začínají růst nové. Jednou z ingrediencí téhle unikátní složky je například čočka známá pro vysoký obsah železa, zinku a biotinu, která zajišťuje posílení vlasových kořínků. Důležitý je i výtažek tymiánu. Ten přispívá k růstu vlasů a reguluje jejich nadměrné maštění. Další nezanedbatelnou látkou, kterou MKMS24 obsahuje je taky bambus. Posiluje vlasová vlákna a předchází jejich lámání.

Aplikace snadnější než facka

Způsob použití tonika Natucain je úplně jednoduchý. Pumpičku stačí namířit přímo k pokožce hlavy, stlačit ji a přiměřené množství tonika na ni nastříkat. Tímto stylem pak na různých místech hlavy pokračuju zhruba 5×, a pak tonikum do kůže poctivě vmasíruju. Z vlastní zkušenosti můžu říct, že se tonikum do pokožky nejlépe vstřebává při aplikaci bezprostředně po umytí vlasů.

Tříměsíční vlasové tonikum proti vypadávání vlasů Natucain, 100 ml, 3 999 Kč
Tříměsíční vlasové tonikum proti vypadávání vlasů Natucain, 100 ml, 3 999 Kč

Dvakrát, pak jednou denně

Výrobce v prvním měsíci používání spreje doporučuje aplikaci opakovat 2× denně. Já jsem jeho radu samozřejmě respektovala a produkt jsem nanášela vždy ráno a večer. Během druhého měsíce jsem pak používání omezila na jedno denně.

Úspěšný růst zaznamenán

Už z obalu tonika Natucain jsem věděla, že na první výsledky si člověk musí počkat 6 až 8 týdnů. Já ale byla tak nedočkavá, že jsem růst vlasů očima zběsile kontrolovala každý den. Po uplynutí 6 týdnů jsem se výsledku konečně dočkala a všimla jsem si, že vlasy mi za poslední měsíc narostly přibližně o půl centimetru víc než normálně. Navíc se mi v místech, kde byl „porost“ slabší, objevily nové vlasy a já doufám, že ještě zhoustnou a ztmavnou.

Krom viditelného účinku, co se týče růstu vlasů si mě tonikum Natucain získalo i tím, že hřívě dokáže dodat objem a omezuje její maštění. Kúra by měla vystačit na 3 měsíce, já jsem teprve v polovině, ale i tak můžu směle říct, že u ní vydržím i potom, co mi první lahvička dojde.

P.S. Produkt nám k vyzkoušení poskytla společnost New Flag.

Čtěte dál