Doporučujeme: Make-up, který srší pozitivní energií

5449

Se značkou Sothys mám dlouhodobě výborné zkušenosti, a proto jsem se nemohla dočkat, až mi přijde balíček s make-upem Détox Energie™ v odstínu Sable. Díky předem zaslaným vzorečkům jsem si mohla vyzkoušet, který odstín mi bude sedět jako ulitý a bylo to opravdu tak. Po nanesení vypadal na mé tváři tak perfektně, že mi bylo až líto se večer odličovat.

Make-upem Détox Energie™ je naplněna recyklovatelná černá tubička opatřená pumpičkou, která umožňuje snadné vymáčknutí potřebného množství produktu. Moc mě potěšilo i víčko, co zabraňuje nechtěnému stisknutí pumpičky, když mám make-up uložený v kosmetické taštičce nebo nedbale pohozený v kabelce.

Výsostná hydratace, perfektní krytí

Make-up od Sothys má silné krycí schopnosti. Bez problémů tak zamaskuje všechny nedokonalosti jako jsou rozšířené póry, pupínky nebo drobné žilky. Na obličej ho pro dokonalý efekt stačí nanést opravdu jen maličko a při aplikaci vždy hodně dbám na to, abych produkt dobře rozetřela. To se mi vzhledem ke krémovému složení daří velmi dobře. Výsledkem je krásně zmatněná pleť sršící energií, která v takhle dokonalém stavu vydrží celých 8 hodin.

Make-up Détox Energie™ – odstín Sable, Sothys, 30 ml, 1 250 Kč
Make-up Détox Energie™ – odstín Sable, Sothys, 30 ml, 1 250 Kč

Šetrný k pleti i přírodě

Složky, které make-up obsahuje jsou z 83 % přírodní. Mezi klíčové látky patří například kyselina hyaluronová. Ta mou pleť nádherně hydratuje a komplex omega 3, 6 a 9 nenasycených mastných kyselin pokožku vyživuje a zanechává ji vláčnou. Nadšená jsem v neposlední řadě byla taky z obsahu peptidů. Příjemně mě překvapila i přítomnost výtažků z černého bezu a kořene sibiřského ženšenu, co při každodenní aplikaci make-upu účinně zklidňují moji problematickou pleť.

Make-up Détox Energie™ vypadá na mojí pleti perfektně, protože ji během nošení dokáže hloubkově hydratovat a zároveň sjednotit. Pokud tedy toužíte po dokonalém krytí a složení obohaceném o přírodní pečující složky, je pro vás tenhle pozitivní energií nabitý make-up jako stvořený.

Čtěte dál