Doporučujeme: Krém s kozím kolostrem na akné i strie

4090

Od puberty mě dodnes neopustilo akné, se kterým se snažím vypořádávat, co mi síly stačí. No a věřte mi, že schrastit krém, který by mojí problematické pleti vyhovoval a neucpával póry, je docela problém. A co kdybych od krému nadto chtěla, aby její stav alespoň trochu zlepšil? Mnoho let jsem byla přesvědčená o tom, že žádný takový ani neexistuje. Nedávno se ale přeci jen objevil. Je jím nový Capramedic Diaderm.

Česká značka Kosmetika Capri jako základní surovinu všech svých produktů využívá kozí mléko včetně kolostra, které obsahuje i krém Diaderm. A co že to kolostrum vlastně je? Jedná se o první mléko, které kůzle pije neprodleně po svém narození, takže je plné živin, aby mládě prospívalo. Stejně dobře ale dělá kolostrum taky pokožce. Zvyšuje její obranyschopnost, urychluje regeneraci a díky laktoferinu má na ni i antibakteriální účinky, což je pro lidi s akné naprosto ideální.

Capramedic krém Diaderm, Kosmetika Capri, 15 g, 558 Kč
Capramedic krém Diaderm, Kosmetika Capri, 15 g, 558 Kč

Moje „kozí“ beauty rutina

Diaderm dvakrát denně nanáším na důkladně očištěný obličej, krk, dekolt a ramena. Krém není nijak mastný ani lepkavý, má lehoučkou konzistenci a velmi snadno se roztírá. Do pokožky se navíc hodně rychle vstřebává a zanechává na ní příjemný ochranný film.

Šanci nemá akné, lupénka ani strie

Osobně krém používám především kvůli problémům s akné, ale už jsem jím namazala i boky, kde se mi nadělaly strie. Nedávala jsem tomu moc velké naděje, ale když jsem ho na postižená místa pravidelně ráno a večer aplikovala, tak se viditelně zjemnily a vyhladily. Stejně skvěle dokáže Diaderm zredukovat i jizvy a sáhnout po něm můžete taky v případě, že vás trýzní lupénka, růžovka, seborea, ekzémy nebo dermatitidy.

Jestli řešíte stejný problém jako já a nevíte, jak na nedokonalosti pleti vyzrát, vůbec se do krému nebojte investovat peníze a svěřit mu svou kůži. Bujaré akné ladně zredukuje na snesitelné minimum a bude v tom pokračovat dál, dokud celé balení nevypotřebujete a neuzraje čas na koupi dalšího.

Čtěte dál