Je libo kosmeceutiku s obsahem ceramidů a platiny?

3904

Nechte o svou pokožku pečovat nízkomolekulární ceramidy, platinu, kyselinu hyaluronovou a ionizované minerály už dnes. Aether Clinic Praha totiž nově láká na více než 10 pleťových ošetření prováděných profesionálními dermatology za pomoci japonské kosmeceutiky Forlle’d. Vybírat můžete z procedur pro citlivou nebo suchou pleť, vyzkoušet omlazující kúru, anebo se zaměřit specifickou pánskou péči.

Exkluzivní japonská kosmeceutika Forlle'd pečuje o pokožku na buněčné úrovni.
Exkluzivní japonská kosmeceutika Forlle’d pečuje o pokožku na buněčné úrovni.

Unikátní kosmeceutickou značku založil doktor Makoto Hatto v návaznosti na poznatky vědce Kóičiho Tanaky, laureáta Nobelovy ceny za chemii 2002. Tanaka tehdy totiž vyvinul zcela novou metodu pro měkkou ionizaci v rámci spektrometrického zkoumání biomolekul. No a Hatta později napadlo, že by mohl spojit účinky ionizovaných minerálů s efektem nízkomolekulární kyseliny hyaluronové. Výsledkem jeho experimentu byl průkopnický kosmeceutický brand Forlle‘d.

Interiér Aether Clinic Praha.
Interiér Aether Clinic Praha.

Všechny produkty Forlle’d na pokožku působí na molekulární úrovni a podle svého zaměření obsahují jednu nebo více ze 4 hlavních aktivních látek. První z nich je kyselina hyaluronová o nízké molekulární hmotnosti. Ta proniká do nejspodnějších vrstev epidermis, kde zabraňuje úniku hydratace. Díky tomu je pleť nejen dokonale hydratovaná, ale taky pružná, zpevněná a vyplněná. Druhou významnou složkou kosmeceutiky Forlle’d jsou ionizované molekuly minerálů, jakými jsou vápník, zinek, hořčík nebo železo. Všechny působí přímo na kožní buňky a dlouhodobě zajišťují jejich správné fungování. Nelze ale opominout ani nízkomolekulární platinu. Ta absorbuje volné radikály a pokožku zároveň chrání jak před nepříznivými vnějšími vlivy, tak před oxidačním stresem. Poslední složkou typickou pro Forlle’d jsou pak nízkomolekulární ceramidy. Věrně napodobují charakteristiku ceramidů pokožce vlastním, a proto si je oblíbíte hlavně v případě, že je vaše pleť citlivá, reaktivní nebo intolerantní.

Pokud máte kromě ošetření Forlle’d zájem i o domácí péči, můžete si vhodné produkty pro svůj typ a potřeby pleti pořídit přímo v Aether Clinic Praha.

Čtěte dál