Otoky a vrásky okolo očí? Pomůžou noční masky!

4881

Tmavé kruhy pod očima nebo vrásky a otoky v oční oblasti lze v dnešní době řešit mnoha způsoby. Tím zcela bezbolestným jsou například hydrogelové nebo krémové a gelové masky na oči. A právě o těch krémových a gelových, které jsou ideální na noc, bude dnes řeč. Kromě komplexní péče o oční okolí a jeho revitalizaci i zklidnění totiž během spánku dokážou oblast očí projasnit a pěkně vyhladit. Nám se nejvíc osvědčily tyhle tři…

Kofein vás probere

Noční maska na oči Eye Sleeping Mask, Laneige, 25 ml, 870 Kč. Exkluzivně prodává Sephora.
Noční maska na oči Eye Sleeping Mask, Laneige, 25 ml, 870 Kč. Exkluzivně prodává Sephora.

Jednou z nejlepších veganských gelových očních masek na oči je podle nás Laneige Eye Sleeping Mask. Díky technologii SleepCircular™, která se skládá ze směsky kofeinu, flavonoidů a enzymů zamezuje tvorbě otoků a během spánku vaše oční okolí krásně prozáří. Unikátní technologie Moisture Wrap™ zase obstará hloubkovou hydrataci citlivé pokožky. Věřte, že nejlepších výsledků s maskou dosáhnete, když ji na oční okolí budete namísto prstů nanášet praktickým aplikátorem.

Lifting a žádné tmavé skvrny

Noční oční maska Krásná zahradnice, Havlíkova apotéka, 30 ml, 392 Kč
Noční oční maska Krásná zahradnice, Havlíkova apotéka, 30 ml, 392 Kč

Krémová noční maska Krásná zahradnice od Havlíkovy apotéky zvládá hned několik věcí naráz. Oční okolí hloubkově hydratuje, zpevňuje a zároveň vyhlazuje jemné linky, zesvětluje pigmentové skvrny a zabraňuje vzniku nových. Za své multi účinky vděčí petrželovému oleji bohatému na vitamin C, makadamovému oleji a extraktům z mořských řas i kopřivy.

Když o oči pečují probiotika

Noční obnovující oční maska, Fine, 30 ml, 1 590 Kč. Exkluzivně prodává Beloved.
Noční obnovující oční maska, Fine, 30 ml, 1 590 Kč. Exkluzivně prodává Beloved.

Noční obnovující oční maska značky Fine se postará o revitalizaci, vyhlazení a sjednocení citlivého oční okolí díky obsahu probiotik a albízie růžové. Ta je známá pro svoje silné omlazující účinky. Významně totiž zvyšuje elasticitu pokožky i její odolnost. Pokud tedy máte v oblasti očí zralou, suchou nebo ekzematickou pokožku, která doslova volá po znovuzrození, určitě dejte téhle masce šanci.

Chcete se každé ráno probouzet s prozářeným a odpočatým očním okolím bez otoků nebo tmavých kruhů? Pak jsou pro vás krémové a gelové oční masky dokonalým řešením, protože si mnohdy poradí i s více neduhy naráz.

Čtěte dál