Doporučujeme: Supr čupr tužka a pomáda na obočí

Na tom, že obočí rámuje obličej a dokáže dost ovlivnit výraz ve tváři, se určitě shodneme. Ne každý má ale obočí od přírody dostatečně výrazné a husté. Proto je fajn, že jsou k dostání produkty jako tužka nebo pomáda od Maybelline, které nám chybějící chloupky pomůžou dokreslit a obočí dokonale vytvarovat.

Pro milovníky tužek

Sice ráda produkty na obočí střídám, ale tužky jsou těmi, které používám nejčastěji. Hlavně proto, že jsou skladné a vejdou se i do mojí nejmenší kabelky. Tattoo Brow 36H Eyebrow Pencil je perfektní i v tom, že má na jedné straně taky kartáček, který je pro závěrečné úpravy nově vykresleného obočí jako dělaný. Samotná tužka má velmi intenzivní pigmentaci a nejvíc mi vyhovuje její lehce do studena laděný odstín Medium Brown.

Tattoo Brow 36H Eyebrow Pencil – odstín Medium Brown; Maybelline; 0,73 g; 145 Kč. K pořízení ve vybraných drogeriích a e-shopech.
Tattoo Brow 36H Eyebrow Pencil – odstín Medium Brown; Maybelline; 0,73 g; 145 Kč. K pořízení ve vybraných drogeriích a e-shopech.

Tahle Maybellinka je tak akorát měkká, takže k pokožce pěkně přilne, ale na druhou stranu je třeba ji častěji ořezávat. Protože je trochu silnější, tak se moc nehodí k dokreslování jednotlivých chloupků. Zato je ale geniální, když potřebujete vyplnit nebo dobarvit řidší místa. Hodně nadšená jsem ale hlavně z její celodenní výdrže (když jsem tužku swatchovala na ruku, tak skoro ani nešla smýt). Á propos. Občas ji používám místo očních linek – i tehdy drží skvěle!

Pro zastánce pomád

Že bych byla nějaký expert na pomády na obočí určitě říct nemůžu. Pár už jsem jich ale vyzkoušela a je fakt, že gelová pomáda Tattoo Brow Pomade od Maybelline mezi nimi září jako nejjasnější hvězda. Používám ji hlavně ve dny, kdy zatoužím po trošku výraznějším obočí. Je krásně krémová a oproti ostatním pomádám tohohle typu zatím ještě nevysychá ani nepraská. Po nanesení na obočí za chvilku zaschne, takže dokonalá vydrží až do chvíle, kdy ji večer odlíčím. Taky tahle kráska mi přišla ve variantě Medium Brown a musím uznat, že přiloženým oboustranným aplikátorem se štětečkem a kartáčkem se pomáda nanáší jedna báseň.

Gelová pomáda na obočí Tattoo Brow Pomade – odstín Medium Brown, Maybelline, 4 g, 319 Kč. Nabízejí vybrané drogerie, lékárny a e-shopy.
Gelová pomáda na obočí Tattoo Brow Pomade – odstín Medium Brown, Maybelline, 4 g, 319 Kč. Nabízejí vybrané drogerie, lékárny a e-shopy.

Kdybych měla vybrat, který z produktů mně osobně alespoň o trošku víc vyhovuje, rozhodla bych se pro tužku. Jednak s ní obočí namaluju raz dva, a protože to moje není úplně řídké, nemám žádné extra „nahé“ spots, které bych pomádou musela maskovat.

Čtěte dál

Viktorie Radimská
Nejmladší členka našeho týmu je stále ještě ve věkové kategorii „teen“. Má sušší a mírně citlivou pleť. Proto je při výběru pečující kosmetiky velmi ostražitá. Z dekorativní kosmetiky nedá dopustit na cokoliv, co se týká líčení očí a pleti. Je nadšená, když se její rodinné příslušnice nebo kamarádky chystají na nějakou akci a ona je může nalíčit.

ODPOVĚDĚT

Vlož komentář
Zde zadej své jméno

ČLÁNKY OD STEJNÉHO AUTORA

Sledujte nás

11,306FansLike
10,309FollowersFollow

Novinky