Doporučujeme: Řasenky pro uhrančivý objem i délku

7646

Asi každý o sobě, co se vzhledu týče, někdy pochybuje. Já to mám úplně stejně a v popředí pomyslného žebříčku mých osobních nedokonalostí se už dlouho drží řasy. Místo těch kvalitních a záviděníhodných se totiž „pyšním“ krátkými a řídkými. Mezi nejsnazší způsoby, jak se se svým problémem vypořádat, teď můžu s přehledem přičíst taky dvě řasenky od Maybelline.

První řasenka, kterou jsem testovala, byla nová The Falsies Lash Lift Ultra Black. Maybelline sice avizuje, že tahle řasenka zajistí efekt umělých řas, ale zpočátku jsem o tom dost pochybovala. Pak jsem ale nestačila žasnout. Reálný výsledek se mému vysněnému objemu i délce překvapivě věrně přibližoval. Už po jednom obratném mávnutí kartáčku byly moje řasy nejenom krásně dlouhé, ale konečně taky opravdu sytě černé. Skoro jako bych v zrcadle ani neviděla samu sebe, ale spíš nějakou hodně luxusní mrkací panenku. K mojí radosti z řasenky přispělo i to, že se nedrolí a nerozmazává (a to ani za náročnějších podmínek). Za její jediný nedostatek považuju jen kartáček. Při troše šikovnosti a trpělivosti se s ním nalíčím, ale protože je hodně robustní, snadno se mi stane, že s ním řasenku nechtěně obtisknu na víčko.

Řasenka The Falsies Lash Lift Ultra Black; Maybelline; 9,6 ml; 238 Kč. Nabízejí vybrané drogerie a e-shopy.
Řasenka The Falsies Lash Lift Ultra Black; Maybelline; 9,6 ml; 238 Kč. Nabízejí vybrané drogerie a e-shopy.

Pro citlivé oči i do vody

Druhým produktem, kterým jsem své řasy zvýraznila, byla voděodolná řasenka Maybelline The Colossal Longwear Mascara 36H. Podobně jako Falsies i tahle řasy vydatně zahustí a pěkně oddělí. Potěšila mě i její výdrž a stěžovat si nemůžu ani na aplikaci. Oproti předchozí se mnou spolupracovala o poznání líp. Navíc má nedráždivé složení, takže si její nesporné kvality můžete užít na vlastní řasy i v případě, že máte citlivé oči a výběr řasenky pro vás namísto zábavy většinou připomíná spíš řeholi.

Voděodolná řasenka The Colossal Longwear Mascara 36H, Maybelline, 10 ml, 244 Kč. Zakoupíte ve vybraných drogeriích a e-shopech.
Voděodolná řasenka The Colossal Longwear Mascara 36H, Maybelline, 10 ml, 244 Kč. Zakoupíte ve vybraných drogeriích a e-shopech.

Asi by mě to dopředu nenapadlo, ale nakonec můžu s klidem konstatovat, že obě řasenky od Maybelline dělají přesně to, co slibují. Jsem s nimi spokojená nejenom proto, že mým řasám dodají požadovaný objem a prodlouží je až skoro do nebes. Velké plus u mě mají taky za dlouhou výdrž, vysokou odolnost a za to, že je na ně spolehnutí i během cvičení.

Čtěte dál