Doporučujeme: Top sprcháč a tělové mléko pro suchary

7171

Sice mám smíšenou pleť se sklony k maštění, ale pokožku celého těla mám odjakživa suchou jak troud. Proto nesnáším takový ten pocit kdy vylezu z vany a moje kůže je tak suchá, že začne pnout, svědit a někdy dokonce praskat. Teď už mám ale v koupelně připravený hydratační a zvláčňující sprchový balzám a tělové mléko Yves Rocher. A proč je tak miluju? Protože mojí pokožce žádné vysoušení prostě a jednoduše nedovolí.

Regenerační sprchový balzám Yes Rocher je na velmi suchou pokožku na slovo vzatý specialista. Z pečujících složek obsahuje hlavně hydratační a zjemňující slunečnicový olej nebo výživné bambucké máslo. Celé moje tělo si sprchování tímhle balzámem neuvěřitelně užívá. No a v některé dny už po něm ani nemusím řešit, že se namažu tělovým mlékem. Kůži při pravidelném používání totiž opravdu moc pěkně vyživuje. Jediné, čeho trochu lituju je, že jsem ho vyzkoušela asi před měsícem, namísto toho, abych ho prubla už dřív.

Regenerační sprchový balzám pro velmi suchou pokožku, Yves Rocher, 200 ml, 159 Kč
Regenerační sprchový balzám pro velmi suchou pokožku, Yves Rocher, 200 ml, 159 Kč

Když balzám nestačí

Taky regenerační tělové mléko je naprostá bomba. Kůži okamžitě po aplikaci zvláční a zjemní. Vsakuje se do ní hodně rychle a nezanechává na ní mastný ani lepkavý film. Stejně jako sprchový balzám i tohle mléko obsahuje bambucké máslo. Po několika týdnech jsem si navíc všimla, že je díky němu moje pokožka pružnější a pevnější než kdy dřív. Takže ji nejen vyživuje, ale taky posiluje její ochrannou bariéru.

Regenerační tělové mléko pro velmi suchou pokožku, Yves Rocher, 390 ml, 339 Kč
Regenerační tělové mléko pro velmi suchou pokožku, Yves Rocher, 390 ml, 339 Kč

Tyhle dva úžasné obnovující kousky vám podtrženo a sečteno jednoznačně doporučuju. Z jejich zjemňujících a vyživujících účinků budete nadšení, ať máte jakýkoliv typ pokožky, takže po nich můžete sáhnout, i když extrémně suchou kůži zrovna neřešíte. Každou sprchu navíc zpříjemňuje lehce oříšková vůně obou produktů.

Čtěte dál