Užijte si benefity jablečného octa bez vedlejších účinků

4838

Už jste se někdy v honbě za zdravým organismem pustili do pravidelné konzumace jablečného octa? Jestli ano, ale z jeho pozitivních účinků jste se kvůli specifické chuti, anebo bolesti zubů netěšili moc dlouho, čtěte směle dál. V Česku jsou totiž nově k mání lahodné raw a veganské Apple Cider Vinegar Gummies.

Vyrábí je americká značka Goli Nutrition a spojují v sobě výjimečné vlastnosti jablečného octa s dalšími zdraví prospěšnými složkami.

Apple Cider Vinegar Gummies, Goli Nutrition, 60 ks, 590 Kč. Exkluzivně prodává Fragranza.
Apple Cider Vinegar Gummies, Goli Nutrition, 60 ks, 590 Kč. Exkluzivně prodává Fragranza.

Lidstvo si benefity jablečného octa užívá už po celá tisíciletí. Jenže jeho „popíjení“ sebou kromě pozitiv přináší i několik negativ. Ne každý například dokáže snést jeho nelibou vůni nebo ostrou chuť. Jeho přílišná kyselost navíc může při dlouhodobé konzumaci poleptat sklovinu a tím zapříčinit přecitlivělost zubů. Což ovšem u želé Apple Cider Vinegar Gummies rozhodně nehrozí.

Hlavní složkou těchhle revolučních pektinových bonbonů je samozřejmě jablečný ocet, který snižuje hodnoty cukru v krvi, posiluje srdce, imunitu, podporuje trávení i hubnutí a zlepšuje stav pokožky. Obsahují ale i další super ingredience. Konkrétně červenou řepu, granátové jablko a vitaminy B9 a B12. Bez pachuti a bez nežádoucích vedlejších účinků. Nejspíš právě proto se hned v několika kategoriích staly na amazon.com absolutní jedničkou.

Apple Cider Vinegar Gummies, Goli Nutrition; 3 × 60 ks; 1 681,50 Kč. Exkluzivně prodává Fragranza.
Apple Cider Vinegar Gummies, Goli Nutrition; 3 × 60 ks; 1 681,50 Kč. Exkluzivně prodává Fragranza.

Pokud tedy chcete svému tělu dopřát to nejlepší z jablečného octa vyrobeného tradiční metodou za pomoci matečné kultury, tak namísto 44mililitrovém shotu octa raději slupněte 2 kousky ACV Gummies s výtečnou jablečnou chutí.

Goli Nutrition Apple Cider Vinegar Gummies si užije nejen vaše tělo, ale i váš mlsný jazýček!

Čtěte dál