Letní obličejová mléka pro smíšenou, citlivou i suchou pleť

4464

Pokud jste si doteď mysleli, že jsou výživná mléka na obličej vhodná spíš pro zimní péči o pleť a suchou pokožku, Dr. Hauschka vás přesvědčí o opaku. Značka svou nabídku nově rozšířila o 3 lehká a rychle vstřebatelná pleťová mléka, která se zaměřují na potřeby různých typů pleti a stejně jako efektem jsou i texturou letnímu období doslova šitá na míru.

Aktivující pleťové mléko, Dr. Hauschka, 50 ml, 596 Kč
Aktivující pleťové mléko, Dr. Hauschka, 50 ml, 596 Kč

Nynější aktivující mléko s meruňkou, karotkou a třezalkou z minulosti nejspíš znáte jako „hydratační“. Pokud jste účinky téhle pleťové péče milovali, nemusíte si ani nyní zoufat. Kromě jména se u něj nic nezměnilo a složení zůstalo zachováno. Jeho hlavním úkolem je pokožku revitalizovat a zvláčňovat, takže dobrou službu prokáže hlavně normální, suché, unavené a mdlé pleti se sklony k vráskám.

Vyrovnávací pleťové mléko, Dr. Hauschka, 50 ml, 649 Kč
Vyrovnávací pleťové mléko, Dr. Hauschka, 50 ml, 649 Kč

Mnohem naléhavěji řešíte, jak vyzrát na smíšenou, aknózní nebo mastnou pleť? Nové vyrovnávací pleťové mléko s úročníkem, přesličkou a lichořeřišnicí ji pěkně zmatní, projasní, barevně sjednotí a vyrovná stav mastnějších a sušších partií obličeje. Navíc skvěle poslouží i jako podkladová báze pod make-up.

Zklidňující pleťové mléko, Dr. Hauschka, 50 ml, 689 Kč
Zklidňující pleťové mléko, Dr. Hauschka, 50 ml, 689 Kč

Třetí novinkou německé přírodní kosmetiky Dr. Hauschka je zklidňující mléko na obličej určené velmi citlivé a podrážděné pleti se sklony k červenání. Obsahuje růži, brutnák a kontryhel, které pokožku ukonejší, vyživí a ochrání před vnějšími agresory. I tohle pleťové mléko můžete bez obav využít coby primer.

Čtěte dál