Doporučujeme: Top 2složková pečující dezinfekce na ruce

6854

Když jsem mimo domov a nemám možnost umýt si ruce, tak je skladná dezinfekce ideální způsob, jak je rychle očistit. Jenže pro moji citlivou pokožku je používání těchto přípravků docela zátěž a vždy pak musím sahat po krému. Proto jsem velmi ocenila inovativní novinku Bioderma Biphase Lipo alcoolique s dvojím účinkem. Ta ruce v jednom kroku čistí a opečovává.

Alkoholová složka obsažená v Biphase Lipo alcoolique tvoří 90 % produktu a do 30 sekund úspěšně zničí 99,9 % všech bakterií a virů. Ta druhá se skládá ze skvalanu, bambuckého másla a dalších pečujících olejů, které zase posilují a chrání přirozenou kožní bariéru. Možná si říkáte, že je v používání dezinfekce od Biodermy nějaký háček, ale není. Jediné, co musíte před aplikací udělat, je lahvičku pořádně protřepat, aby se obě složky dokonale spojily. Pak už ji jen stačí do dlaně 2 × stříknout, 30 sekund si mnout ruce a je hotovo.

Biphase Lipo alcoolique, Bioderma, 100 ml, 179 Kč. K pořízení ve vybraných lékárnách a drogeriích.
Biphase Lipo alcoolique, Bioderma, 100 ml, 179 Kč. K pořízení ve vybraných lékárnách a drogeriích.

Čisté a hebké ruce

I přesto, že jde primárně o dezinfekci, jsem byla hodně zvědavá, jak bude novinka od Biodermy vlastně vonět. Pravdou je, že hned po aplikaci ucítíte alkohol. Ten ale po půl minutě vyprchá a vystřídá ho přirozené aroma obsažených olejů. Zajímavá je i textura. Zpočátku se jeví coby vodová, ale po 30 sekundách začne působit spíš jako suchý olej, co na kůži vytváří nemastný ochranný film.

Dřív jsem s sebou pořád nosila dezinfekci i krém na ruce, a ne vždy jsem měla dostatečně velkou kabelku, aby se mi tam vešlo vše, co jsem potřebovala. Díky Biphase Lipo alcoolique už tenhle problém nemusím vůbec řešit. Navíc jsou moje ruce v jednom kroku nejen čisté, ale taky příjemně hydratované a vláčné.

Čtěte dál