Doporučujeme: Nepostradatelné pečující duo

3482

Výhradně česká značka Capri vyrábí kvalitní kosmetiku založenou na pozitivních účincích kozího mléka. Nabízí produkty v péči o pleť, tělo i vlasy a dbá na to, aby jejich obaly byly 100% recyklovatelné. Využívá také esenciálních vlastností syrovátky a kolostra. I když možná někoho tyto ingredience překvapí, rozhodně mají svůj význam. A velkou roli hrají i v těchto dvou horkých novinkách.

Vitamínový fluid po opalování, Kosmetika Capri, 200 g, 482 Kč

Podznačka La Chèvre přišla na trh s vitaminovým fluidem po opalování. Ten regeneruje, uklidňuje a vyživuje sluncem unavenou pokožku obličeje i těla. Hlavním důvodem, proč v něm najdeme kozí máslo jsou vitaminy A, C, D a E, v něm obsažené. Vysoké množství panthenolu zajišťuje obnovu pleti a zajímavou látkou je Inositol, který prodlužuje opálení. Bylo u něj prokázáno, že výrazně zpomaluje zesvětlení a vyblednutí kůže. V neposlední řadě nechybí ani oleje bohaté na karoteny a vitaminy C a K. O příjemnou, netradiční vůni se postará extrakt z vlčího máku či Vilínu viržinského. Fluid je velmi lehký, ale díky Shea butter dokonale vyživí a navrátí pokožce vláhu.

La Chaton pro změnu nabízí hydratační plátýnkovou masku s růží. Výhodou je rychlá aplikace a okamžité povzbuzení a vyhlazení pleti. Ve složení je vysoký podíl kozí syrovátky, která zabraňuje vysušení pleti a zlepšuje její prokrvení. Není třeba se bát umělé parfemace růže, protože obsahuje pouze pravou růžovou vodu, získanou destilací okvětních lístků růže damašské. Osobně mě nadchl použitý šípkový olej, podporující její vitalitu. Kromě toho také reguluje tvorbu kožního mazu, což je pro většinu z nás v teplejších měsících k nezaplacení. Na aplikaci masky není co zkazit a po zhruba 20 minutách se sundá z obličeje a zbytek séra se vklepe do pleti. Tyto „Sheet masks“ jsou ideální před důležitou událostí, na které chcete, aby vaše pleť zkrátka zářila!

Hydratační a zklidňující pleťová maska s růží, Kosmetika Capri, 10 g, 79 Kč

Výhodou těchto novinek je, že jsou velmi skladné a perfektně se hodí na cestování, takže je s sebou můžete mít kdekoliv.