Doporučujeme: Nepostradatelné kosmetické trio

3186

O značce Annabelle Minerals jste už jistě někdy zaslechli. Zabývá se kvalitní minerální kosmetikou a stejně tak produkty z kategorie v péči o pleť. V jejich filozofii se skrývá využití 100% přírodních složek a certifikát o netestování na zvířatech. Novým přírůstkem do rodiny je multifukční paletka na obočí Brow Like Wow, která zaručeně vydrží i v letních dnech.

První dojem:

Sofistikovaný nude obal působí velmi elegantně a zároveň trendy. Je také skladný a díky zvolenému papírovému materiálu vám kosmetickou taštičku rozhodně nezatíží, a proto se perfektně hodí na cestování.

Paletka na obočí BROW LIKE WOW, Annabelle Minerals, 399 Kč

Co najdeme uvnitř

Paletka je koncipována tak, aby se s ní jednoduše upravilo obočí a zároveň vytvořily slušivé oční stíny. Tmavší stíny jsou ale vhodné i jako bronzer pro opálenější typy. Obsahuje tedy 3 zapečené pudrové stíny v ladících barvách.

Světlá bílo-béžová je určená k rozjasnění nadočnicového oblouku anebo jako přirozený highlighter nad lícní kosti. Střední hnědá má studenější podtón a je vhodná ke zvýraznění obočí pomocí šikmého štětečku, který má Annabelle také v nabídce. Nejtmavší teple-hnědý odstín je ideální pro ty s tmavšími vlasy anebo ke ztmavení očního líčení například na spodní lince.

O pokožku obličeje i pečuje

Složení stínů je navíc prospěšné pro naši pleť. Obsahuje totiž přírodní oleje zajišťující výdrž make-upu, ale také vitamin E, který ji chrání a dodává pružnost.

Paletka na obočí BROW LIKE WOW, Annabelle Minerals, 399 Kč

Vytvoření dokonalého looku krok za krokem

Nejdříve štětcem na oční linky dokreslete obočí a větším štětcem nebo prsty naneste světlý stín přímo pod obočí.

Poté pomocí velkého blending štětce vystínujte nejtmavším stínem víčko a naneste ho i a spodní linku. Střed víčka a vnitřní koutek rozjasněte nejsvětlejším odstínem.

A v neposlední řadě použijte velkým štětec na bronzer a zvolte prostřední stín, kterým dodáte tváři trochu barvy. Třešničkou na dortu je bíle-béžový stín na lícních kostech a vršku nosu.

Paletka na obočí BROW LIKE WOW, Annabelle Minerals, 399 Kč

Tip redakce!

Pro celistvý vzhled použijte minerální make-up Annabelle Minerals, který sjednotí pleť a vydrží celý den.

Čtěte také: Multilíčidla: Praktická dekorativka na letní dovolenou