Doporučujeme: Opálení jedním tahem

2357

Podtrhnout přirozeně opálený vzhled pleti a zároveň dodat obličeji kontury je během letních měsíců mým snem. Hledala jsem proto bronzer, který má studený podtón, vysokou pigmentaci a nepráší. Hned po prvním tahu štětcem jsem věděla, že jsem našla ten pravý, protože můj obličej měl díky nanesení produktu šťávu a já vypadala, jako bych se zvládla opálit v teplých krajinách.

Wow efekt

Jelikož mám pleť lehce narůžovělou, mívám s výběrem bronzeru problém, protože většina z nich mívá naoranžovělý nebo nažloutlý nádech, který mi nesluší a já díky němu vypadám unaveně. Přímo domů mi ale doputoval balíček obsahující rozkošnou krabičku bronzeru Hoola od Benefitu v odstínu Glow bop, který předčil moje očekávání. Odstín seděl na 100% a já si připadala jako rodilá Jižanka.

Jedním tahem

Produkt je navíc zcela matný, proto nepůsobí lacině, nezvýrazňuje vrásky, nedokonalosti naopak kryje a hodí se pro moji smíšenou pleť. Stačí jedna vrstva a bronzer drží jak přibitý celý den a večer se dá snadno odlíčit. Pokud se rozhodnu, že si na líčení vyhraju, kombinuju ho ještě s tvářenkou, přechody se s ním dají vystínovat krásně.

Praktické balení

Designeři Benefitu si dali během navrhování obalu opravdu záležet, bronzer je uschován ve vtipné papírové krabičce se zrcátkem, která se uzavírá na magnet, proto nehrozí otevření v kosmetické taštičce a produkt jde snadno přibalit na jakoukoli cestu. Součástí balení je také jemný štěteček, se kterým se dá bronzer krásně aplikovat na obličej, i když já většinou využívám štětce, co mám doma a umím s nimi pracovat. Gramáž má velice slušnou a protože ho stačí nanést opravdu tenkou vrstičku věřím, že mě bude provázet ještě dlouho.

Pokud chcete podtrhnout přirozené opálení, věřím, že budete z Hoola nadšeni, protože má lehkou texturu, neucpává póry a službu bronzeru odvání na jedničku. V případě že se bojíte, aby váš obličej nebyl po aplikaci tmavší než zbytek těla, doporučuji brozerem jemně poprášit klíční kosti.

Hoola Glow Shimmer Bronzer, Benefit Cosmetics, 8g, 1 050 Kč

Čtěte dál