Beauty tipy: Dokonalé obočí raz dva!

1242

Právem je světoznámá značka Benefit považována za jednu z nejlepších v kategorii líčidel na obočí. Může za to jejich nabitý sortiment, široká škála odstínů a formule výrobků, se kterými se skvěle pracuje, a hlavně vydrží celý den. Jako novou představila firma pomádu na obočí v kalíšku a spolu s ní jsme zkoušeli i štětec určený právě na jeho úpravu. A jak u nás duo obstálo?

Nic víc není potřeba

Šikovný a precizní. Tak zní hlavní popis oboustranného štětce na obočí. Na jedné straně tenký a detailní štěteček, sloužící k nanesení pomády a vykreslení požadovaného tvaru. Na straně druhé akorát tak velký kartáček, který jednoduše rozmělní produkt do ztracena a perfektně obočí vyčeše. Nic dalšího k úpravě už s sebou tedy nemusíme mít.

Štětec na obočí Dual ended brow brush, Benefit Cosmetics, 630 Kč

Vychytaná konzistence i balení

Tradičně jsou u Benefitu zvykem atraktivní obaly. Většinou jsou promyšlené do posledního detailu a tento není výjimkou. Uvnitř kalíšku najdeme zesílenou plastovou hranu, o kterou si otíráme použitý aplikátor a lehce tak regulujeme množství produktu, aniž bychom s ním plýtvali. Co se týče samotného obsahu, tak ten se jednoznačně povedl. Odstín 03 má lehce načervenalý podtón, proto se hodí spíše pro teplejší typy. Jeho hlavní kouzlo ale tkví v krémové konzistenci, která se snadno nanáší a nebude vysychat či praskat. Kroměvel toho je pomáda intenzivně pigmentovaná a v kombinaci se zmíněným štětečkem je radost s ní pracovat.

Pomáda na obočí POWmade, Benefit Cosmetics, 29 g, 630 Kč

Kompletní péče o „Eyebrows“

Z obrovské nabídky výrobků Benefit vybereme pár, které nám zajistí obočí jak z katalogu. Doporučujeme nejdříve nanést pečující sérum Browvo, po němž chloupky zhoustnou a budou lépe růst. Pak vybereme například novou pomádu POWmade a obočí vykreslíme. Na závěr ho už jen zafixujeme gelem 24hr Brow Setter, aby se zkrátka ani nehlo!

Čtěte dál