Stejně jako je důležité mít dostatečný příjem tekutin, tak je důležitá hydratace pleti. Pleť totiž o člověku prozradí spoustu informací. Pokud je zdravá a pružná, značí, že i vy se cítíte dobře. Jaký druh hydratace zvolit, aby pokožka nevypadala suše?

Speciální hydratační přípravek je prvním nezbytným krokem ke správné péči o pleť. Na trhu jich existuje spousty, a tak je někdy těžké se v nich vyznat a vybrat ten správný.

Glamglow Waterburst intenzivně hydratační krém

Sexy šťavnatá pokožka? S krémem Glamglow Waterburts to není problém. Tento lehký krém je formulován na bázi vody z ostrova Jeju, klenotu jihokorejského moře. Obsahuje technologii Moisture-Lock, která dodává hloubkovou hydrataci a projasnění až na 72 hodin. Speciální Sea-bubble formulace dodá pleti potřebnou hydrataci ihned po nanesení. Waterburst obsahuje také trojitý komplex kyseliny hyaluronové a patentovaný komplex Teaoxi s vzácnou modrou lilií. Tato kombinace pomáhá pleť hydratovat, vypnout a obnovit.

Lehký krém na obličej Waterburst Hydrated Glow Moisturizer, GLAMGLOW, 50 ml, 1 250 Kč

The Ordinary Natural Moisturizing Factors Hydratační Krém

Hydratační krém ideální pro vegany nabízí značka The Ordinary, který poskytuje okamžitou a dlouhodobou hydrataci pokožky. Navíc má velmi příjemnou texturu a lehce se nanáší na pleť, která je hned po užití krásně projasněná a hydratovaná.

Hydratační Krém Natural Moisturizing Factors, THE ORDINARY, 100 ml, 225 Kč

Anti-agingové sérum Intense Stem Cell Serum od DiAngelo cosmetics

Suchá a dehydrovaná pokožka? To pro sérum značky Di Angelo cosmetics není problém, ale řešení. Hlavní účinnou složkou séra Intense jsou kmenové buňky získané ze švýcarských jablek vzácné odrůdy Uttwiler Spätlauber. Tyto jabloně jsou známé především pro schopnost regenerovat své vlastní buňky. Stejně tak působí i na ty kožní – zpomalují jejich stárnutí a chrání je před nepříznivými vnějšími vlivy. Účinek těchto specifických kmenových buněk se na pokožce projeví zpevněním, viditelným vyhlazením vrásek a drobných linek i zpomalením jejich další tvorby.

Anti-agingové sérum Intense Stem Cell, Di Angelo Cosmetics, 30 ml, 2 450 Kč


JEDEN TIP NAVÍC: Hydratujte své tělo s tělovým máslem!

V dnešním pochmurném počasí je důležitá nejen péče o pleť, ale také o své tělo. Kolekce tělových másel Inspiration se vrací v limitovaném počtu do portfolia kosmetické značky Omorfia care! Inspiraci hledala mezi významnými českými ženami: Eliškou Junkovou, Boženou Němcovou a Medou Mládkovou. Podněcuje nás ke kreativitě, k vhodnému jednání i k lásce a sebelásce.

V této luxusní kolekci najdete tři tělová másla: VICTORY s citrusovo-mátovou vůní, FREEDOM se svěží květinovou vůní a MUSE s plnou a lehce orientální vůní.

Inspiration kolekce tělových másel, OMORFIA, 3 x 50 ml, 970 Kč

TIP! Udělejte si svůj vlastní pečující rituál. S každým produktem značky Omorfia je spjata afirmace, kterou si během aplikace můžete opakovat, a umocnit tak účinky daného produktu. Afirmace vložená do kolekce tělových másel zní: „Čerpám inspiraci a měním svět kolem sebe.“

Čtěte dál