Chcete mít neustále hladké a zároveň hydratované ruce, ale stále jste nenašli ten správný produkt? Pokud byla Vaše odpověď ano, máme pro Vás dobrou zprávu. Naše redakce ho pro Vás našla.

V předchozích týdnech jsme pro Vás otestovali speciální krém od značky La Chévre. Zajímavostí je, že všechny produkty této české kosmetické firmy jsou vyráběny podle vlastních receptur, které jsou v současné době celosvětovým unikátem. Jejich hlavní složkou je revoluční a velmi účinné kozí mléko, ale také mořské rostliny a byliny. 

Výživný krém na ruce a nohy s kozím máslem, La Chévre, 100 ml, 240,- 

Námi testovaný výživný krém na ruce a nohy s kozím máslem patří mezi takzvané „MUST-HAVE“. Krém je vhodný pro všechny druhy pokožky a jeho výhodou je rychlé vstřebávání, které jsem velmi ocenila. Krém jsem vždy používala několikrát týdně, a to v oblastech paží a stehen. Díky přírodnímu složení a obsahu antioxidantů, jako je například taurin, je krém vhodný i na strie a pomáhá bojovat proti celulitidě. Také jsem si při každém nanášení užívala jedinečnou a velmi osvěžující vůni. Po každém použití byla má pokožka pružnější a lépe hydratovaná. Upřímně bych nečekala, že klíčem v boji proti striím a suché pokožce budou právě syrovátka a tuk z kozího mléka. 

S produktem jsem byla ve výsledku velmi spokojená. Po nanesení krému nemáte pocit lepkavosti, a zároveň provoníte celou místnost, ve které se právě nacházíte. Produkty značky La Chévre jsou taktéž vhodné pro citlivou pleť, alergiky a/nebo atopiky. 

Stručně řečeno, pokud stále nejste vybavení na nadcházející zimní sezónu, můžeme Vám zaručit, že tento krém bude Váš nejlepší přítel kdykoliv a kdekoliv. 

Čtěte dál