V dnešní době digitálního světa se mnoho z nás nechává inspirovat celebritami či influencery. Dříve vládl především Instagram, ale teď vítězí všemi oblíbený TikTok! Takže jsme pro vás vybraly ty nejlepší a nejznámější produkty, které svět TikToku doslova ovládly. A vy je přeci nutně musíte mít doma!

Kosmetická inspirace z TikToku.

1. Vulkanický válec Revlon absorbující olej, 429 Kč

Jedním z naprosto geniálních produktů, které influenceři doporučují, je tento vulkanický válec značky Revlon. Pokud i vy bojujete s mastnou pletí, tento váleček si zamilujete. Je vyrobený z vulkanického kamene, který dokonale absorbuje přebytečný maz. Poté ho stačí umýt a můžete ho použít znovu.

Vulkanický válec Revlon absorbující olej, 429 Kč

2. Fixační vosk na dokonalé obočí Anastasia Beverly Hills, Brow Freeze Styling Wax, 690 Kč

Jestli jste také podlehli trendu vyčesaného pevného obočí, tak si rozhodně zamilujete tento úžasný produkt od značky Anastasia Beverly Hills. Voskový gel na dokonalé zafixovaní obočí od této značky doslova ovládlo TikTok. Buď můžete investovat peníze měsíčně za lifting, nebo si koupit tento produkt a obočí si tvarovat kdy se vám zachce.

Anastasia, Beverly Hills Brow Freeze Styling Wax, 690 Kč

3. Tekutý exfoliant Paula’s Choice zdokonalující pleť 2% BHA, 315 Kč

Jak na dokonalou čistou pleť? Pomůže vám tento exfoliační přípravek od značky Paula’s Choice. Kyselinový tekutý peeling s obsahem kyseliny salicylové v nejvyšší přípustné koncentraci – 2 %. Tato kyselina proniká do lipidové vrstvy pokožky a čistí tak ucpané póry a snižuje jejich viditelnost. Přípravek obsahuje také extrakt z listů zeleného čaje, který má stahující, protizánětlivý a tonizující účinek. Takže konec odumřelým buňkám!

Tekutý exfoliant Paula’s Choice zdokonalující pleť 2% BHA, 315 Kč

4. Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner, 250 ml, 799 Kč

Máte barvené vlasy? Tento kondicionér Olaplex – vlastně vše z této řady je na TikToku vysoce doporučeno pro schopnost obnovit vaše vlasy a vrátit život i těm nejpoškozenějším pramenům. Tento kondicionér s patentovanou látkou, která obnovuje, posiluje a hydratuje vlasy bez zatížení.

KONDICIONER OLAPLEX BOND MAINTENANCE CONDITIONER NO. 5, 250 ML, 799 Kč

Čtěte dál