Vánoce jsou za rohem! Máme pro vás tipy na kosmetické balíčky.


Vánoce pomalu, ale jistě klepou na dveře a vzhledem k aktuálním opatřením, nikdy nevíme, jestli se obchody náhodou nezavřou. Právě proto jsme si pro vás připravily tipy na vánoční kosmetické balíčky, které můžete již nyní zakoupit v předstihu a nebýt pak zaskočen, když se obchody zavřou a vy budete bez dárků.

BENEFIT COSMETICS The MORE, The Merrier Adventní Kalendář

Tak tohle je tak dokonalý dárek, že si ho budete chtít nechat jen pro sebe! A nejlepší na tom je, že si ho můžete darovat hned k Mikuláši a nemusíte čekat až na Vánoce. Všemi oblíbený adventní kalendář je totiž plný Benefit bestsellerů, které prostě musíte zkusit. Zkraťte si čekání na Vánoce s našimi 12 úchvatnými produkty, které najdete v miniaturách. Nechte se však překvapit, co všechno a jaký den v kalendáři najdete! Kromě adventního kalendáře si pro vás Benefit připravil i několik neodolatelných dárkových sad.

BENEFIT COSMETICS The MORE, The Merrier Adventní Kalendář, 1990 Kč

Andělské vánoční balíčky od Di Angelo Cosmetics

Značka Di Angelo Cosmetics si pro vás na tyto Vánoce připravila rovnou čtyři balíčky. Můžete se těšit na různé kombinace No.1 pečujících produktů, včetně kultovního séra na řasy a také zatím poslední novinky z řady INTENSE. Pokud si chcete dopřát všechny andělské produkty za zvýhodněnou cenu, balíček Dream pro vás bude splněným snem.

Všechny balíčky jsou navíc zabalené v krásné krabičce a zavázané zlatou stuhou. Budete-li kupovat jako vánoční dárek, nemusíte si lámat hlavu s balením, stačí už jen položit pod stromeček.

 

Di Angelo Cosmetics dárkový balíček DREAM, 5890 Kč

NARS Double Climax Mascara Duo Dárková Sada

Duo oblíbené řasenky od značky NARS, která zaručuje dokonalý objem, o kterém sní každá žena! Balení obsahuje jednou řasenku Climax v plné velikosti a jednou v menší velikosti, která se vejde do každé party kabelky. No to je snad opravdu splněný sen. Kartáček s žebrovanými štětinami zaručuje, že se řasy neslepí, ale budou nádherně jemné a lehké. A to balení? Dokonalé pod stromeček.

NARS Double Climax Mascara Duo Dárková Sada, 810 Kč

DIOR balzám & lesk na rty, báze pod řasenku & primer

Opět tu máme sadu oblíbených produktů značky DIOR. Dárková sada propojuje čtyři produkty na líčení v sadě vytvořené speciálně pro sváteční období. Oblíbený a dalo by se říci snad nejprodávanější lesk na rty Dior Addict Lip Glow. Balzám na rty značky Dior v odstínu 001 Pink, který rty hydratuje a oživuje jejich přirozenou barvu. Lesk na rty Dior Addict Lip Maximizer, což je vyplňující lesk na rty ve švestkovém odstínu v limitované edici. Miniatura lesku na rty Diorshow Maximizer 3D a ikonický primer-sérum pod řasenku, který se nanáší pod řasenku pro vyšší objem, natočení a zvýraznění. V balení je také miniatura primeru na tvář a na tělo Dior Backstage pro rozostřený efekt a matný finiš, který prodlouží trvanlivost vaší podkladové báze. A to aby nám make-up vydržel co nejdéle, chceme snad všechny.

Dior sada, 2150 Kč


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *