Ptáme se: co je to celostní kosmetika?


Celostní je v poslední době hodně skloňované slovo. Už jste o něm také slyšeli nebo vám nic neříká? Celostní je kde co, ale setkali jste se už s pojmem celostní čili holistická kosmetika? Pokud ne, začtěte se do rozhovoru s Věrou Jindrovou z plzeňského salonu Methode Brigitte Kettner. Dozvíte se, co pojem znamená a co vše se při celostní kosmetice ošetřuje. Jste zvědaví? Jdeme na to!

Co si máme představit pod pojmem celostní kosmetika?

Celostní kosmetika je kosmetická péče, která propojuje všechny části těla promítající se na vzhledu a stavu kůže:

– kůži jako samostatný orgán

– vnitřní orgány – zdravotní stav jedince

– psychiku

Máme tomu rozumět tak, že kromě pleti mi ošetříte např. i ledviny?

Pokud se na pleti projeví příznaky oslabených ledvin tedy ucpané póry, a tzv. „ulepená pleť“ s drobnými záněty nebo pigmentové skvrny apod. nabídneme možnost orgánové terapie a doplníme energii cíleně ledvinám.

To je zajímavé a když pořád není očekávaný výsledek?

V tom případě jdeme dál a pracujeme s psychickými bloky. Jde to většinou ruku v ruce, každý orgán má svoji psychosomatiku a bývá to začarovaný kruh, který je třeba „rozetnout“ a problémy vyřešit.

Co celostní kosmetika a covid období?

Nám, kteří se věnujeme celostnímu přístupu v kosmetice, paradoxně tato doba velmi nahrála… Klienti pochopili, že vše souvisí se vším a například rouškové ekzémy se pouhým „nátěrem“ krému nevyřeší. Zároveň je důležitá prevence, budování imunity, psychické odolnosti, a to je naše parketa. Prevenci umíme řešit i on-line přes naši poradnu. Stačí kliknout na https://www.lazebnice.cz/ a napsat dotaz. Všem klientským dotazům se pečlivě věnujeme.

Období, které bylo „díky covidu“): klidnější, jsme využili a letos v říjnu tak v Plzni otevřeli zbrusu nové celostní lázně Methode Brigitte Kettner. Zde se vám věnujeme opravdu komplexně tedy od hlavy až k patě a jak zvenku, tak zevnitř 😊 prostě celostně.

Věra Jindrová je původně zdravotní sestra, která vyrůstala v prostředí léčitelů. Věra má mimo jiné dokončené vzdělání v oboru čínská medicína. 30 let je majitelkou kosmetického salonu Lazebnice v Plzni. Je odbornou garantkou akreditací v oboru kosmetička. Věnuje se vzdělávání v tomto oboru a v současné době je hlavní školitelkou a odbornou garantkou kosmetiky Methode Brigitte Kettner a Paolo Guatelli v ČR. 

Věra Jindrová DOPORUČUJE

DIA IV, 30 ml, 670 Kč
Stopové prvky a minerály posilující imunitu a psychiku.

FORMULA III, 60 tobolek, cena 840 Kč
Bylinná směs pro tělesnou a psychickou harmonii při stresu.

Konnyaku concentrate,10 x 2 ml – 840 Kč
Čistě rostlinný výrobek regeneruje kožní buňku a podporuje vlastní tvorbu kolagenu. Jedinečný účinek při regeneraci jizev a při spálenině. Vhodný pro dětskou, citlivou a onkologickou pokožku.

Čtěte dál


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *