Tipy na nehty v zimních měsících!


Zima klepe na dveře, kabáty, šály, čepice jsme opět vytáhli z našich šatníků a jsme připraveni přečkat těch pár zimních mrazivých měsíců v teple. Na co bychom ale neměli zapomínat je vzhled našich nehtů! Zatímco v letních měsících máme potřebu se pravidelně objednávat na gelovou manikúru, abychom udrželi naši mani a pedi svěží, v zimních měsících dáváme nehtům trochu pauzy, o pedi nemluvně. Což je ale chyba! 

Období večírků je v plném proudu, Vánoce jsou za rohem, a rozhodně bychom neměli zapomenout na péči o nehty.  

V této sezóně je to všechno o super lesklých, hlubokých tónech . My jsme pro vás vybrali ty nejnápaditější nehty na zimní měsíce, které budou letošním hitem. Pohodlně se usaďte a nechte se inspirovat širokou škálou barev této zimy. 

Reflexní lesk

Reflexní nehty budou letos v zimě velkým hitem. Nehtová umělkyně Christine Doan vysvětluje: “Nejde o normální třpytivé barvy. Částice jsou jemnější a mají sílu lesku na denním světle či pod září reflektorů.

Jsou tedy ideální volbou na sváteční večírky, protože zachycují světlo v různých úhlech.

Tmavě červená

Symbolem Vánoc je červená barva, která by neměla chybět na našich nehtech u štědrovečerní večeře. 

Iram Shelton, manikérka a expertka na nehty  z Max Factor, říká: “Sytě červená je klasická barva, kterou lze nosit po celý rok, nejen v zimních měsících.

Mohutné třpytky 

Nevíte jak na večírku zazářit ? No přeci s těmito božskými třpytkami!

Pryč jsou doby, kdy máme v laku pouze jeden typ třpytek. Čím více tvarů a třpytek v laku, tím lepší. Tyto mohutné třpytky mohou pozvednout jakýkoliv vzhled nehtů a stačí k tomu nanést pouze jednu vrstvu.

Abyste zabránili odlupování, musíte přetřít nehet bezbarvým lakem. 

Nude – neboli přírodní barva 

Přirozeně vypadající laky na nehty vládnou zatím v každém ročním období tohoto roku a ani zima nebude výjimkou. Velkým benefitem této barvy je, že vypadá na nehtech přirozeně, ale zároveň velmi elegantně. 

Další skupinou milovníků této barvy jsou ženy, které z pracovních důvodů nemohou nosit barevné nehty  a tak Nude barva je  skvělý způsob, jak zajistit, aby vaše ruce vypadaly upraveně, aniž byste na nehty přitahovali pozornost. 

Tak na co ještě čekáte, telefon do ruky a už se objednávejte  do svého nehtového studia, ať stihnete vše vyzkoušet ☺ 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *