Silvestrovské líčení!


Vánoce jsou pomalu a jistě za námi, dárky rozbalený, rodinné návštěvy splněny a máme tu závěr roku, tak se pojďme poslední den v roce hodit trochu do gala a náležitě si jej užít. Silvestr je pro mnohé z nás událostí roku a rozhodně si zaslouží zvláštní pozornost pro slavnostní make-up. 

Ať už trávíte Silvestr ve společnosti, na horách, či doma u společenských her s přáteli, vždy byste měli vypadat úchvatně. 

Pojďme se tedy společně podívat, jaké tipy na líčení jsme si pro vás připravili. 

Metalické oční stíny 

Pokud rádi experimentujete, tyto odstíny s metalickým efektem jsou skvělým krokem pro novoroční vzhled. Takové stíny budou vypadat obzvláště působivě v technice kouřových očí. Tento make-up lze kombinovat s tmavou rtěnkou.

Temné rty 

Přemýšlíte, jak na Silvestra zazářit a přitáhnout na sebe pozornost? Zde máte odpověď. Temná, ale zároveň zatraceně sexy a elegantní. Přesně taková je rtěnka, kterou lze nanést v odstínech černé, nebo tmavě fialové na vaše rty. 

Na závěr váš ,,Look,, můžete zvýraznit zlatými šperky.

Okouzlující třpytky 

Třpytky jsou trendem celého roku 2021 a Silvestr tomu nebude výjimkou. 

Mezi populární barvy pro líčení očí bychom zařadili zlatou, bronzovou, bílou a stříbrnou. Naneste krémové oční stíny se třpytkami, které podtrhnete svůdnou oční linkou a na rty naneste světlou rtěnku v odstínu Nude. No není to dokonalé? ☺ 

Magické flitry 

Make-up s velkými flitry vypadá velmi odvážně a nápadně a oslavy příchodu nového roku si přesně takový vzhled žádají. V tomto make-upu by měla být veškerá pozornost věnována očím, tudíž byste poté měli volit přírodní odstíny rtěnky, nenápadnou řasenku a jemné oční linky. Velké flitry je lepší použít, pokud máte velmi hladkou a pevnou pokožku, jinak vyniknou všechny hrbolky na obličeji.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *