Neděle, 1 října, 2023

Latest Posts

Burberry představuje Goddess – vanilkovou vůni bohyně

Pro všechny, kteří milují vůni vanilky, máme skvělou zprávu. Luxusní značka Burberry přichází s novou vůní, která je jako stvořená pro milovnice vanilky. Jmenuje se Burberry Goddess a je to gurmánská aromatická vůně, která kombinuje tři různé vanilkové tóny a poskytuje tak neodolatelný olfaktorický zážitek.

Klíčovou složkou této vůně je ručně sbíraná vanilka, která se suší na slunci po dobu pěti až sedmi týdnů. Poté se vanilkové lusky uloží do dřevěných krabic, kde dozrávají a rozvíjejí svou charakteristickou sladkou vůni. Tento proces zaručuje, že vůně obsahuje tu nejvyšší kvalitu vanilky.

Perfumérka Amandine Clerc-Marie, která stojí za tímto jedinečným projektem, se zaměřila na vytvoření bohatého a smyslného vanilkového akordu. Kromě tradičního vanilkového extraktu použila také vanilkovou infuzi, která dodává vůni dřevitou a výraznou vanilkovou vůni. A to není vše, použila také Firgood™, známý jako vanilkový kaviár, což vůni dodává sladký, bohatý a živočišný nádech. Takto vytvořila kontrast mezi různými aspekty vanilky. Jako poslední složku přidala Vanilla Absolute, což posiluje tajemný a mléčný charakter parfému.

Kombinace vzácné vanilky s esencí levandule Diva z Provence a zemitými tóny kakaa a kořenů zázvoru vytváří dokonalou aromatickou rovnováhu. Tato harmonie dodává vůni hloubku a jedinečnou přitažlivost, která je charakteristická pro všechny výrobky značky Burberry.

Design flakonu Burberry Goddess je také ohromující. Značka se zaměřila na elegantní a sofistikovaný design. Zlatá etiketa na vnějším obalu je inspirovaná ikonickým materiálem gabardénem, který je synonymem pro dlouholeté dědictví značky Burberry. Samotný flakon je inspirovaný archivními nálezy a je ještě více zvýrazněn moderním zlatým medailonem.

Burberry Goddess není jen novou dámskou vůní, ale také průkopníkem v oblasti parfémů značky Burberry. Kombinace výjimečných vanilkových tónů s elegantním designem flakonu vytváří luxusní zážitek, který rozhodně stojí za vyzkoušení. Tato novinka bude bezpochyby oslavou smyslnosti a ženskosti, které jsou charakteristické pro značku Burberry.

Latest Posts

spot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.