Neděle, 1 října, 2023

Latest Posts

AA, BB, CC, DD, EE: Rozluštění záhady krémů

Když jde o krémy, trh je zaplaven mořem možností, a to může být pro nás trochu matoucí. Znáte ty krémy, které mají v názvu písmena, jako AA, BB, CC, DD nebo EE? Když se snažíme najít ten pravý krém pro naši pleť, je důležité vědět, co tyto zkratky znamenají a jak nám mohou pomoci.

AA krémy:
AA znamená „Anti-Aging“. Tyto krémy jsou speciálně formulovány pro boj proti příznakům stárnutí, jako jsou vrásky a jemné linky. Obvykle obsahují ingredience, jako je retinol, kolagen nebo kyselina hyaluronová, které pomáhají zpevnit a hydratovat pokožku.

BB krémy:
BB krémy, což znamená „Blemish Balm“ nebo „Beauty Balm“, jsou multifunkční produkty, které kombinují vlastnosti hydratačního krému, make-upu a opalovacího krému. Tyto krémy obvykle poskytují lehké krytí, které může zakrýt nedokonalosti, zatímco hydratuje a chrání pokožku před UV zářením.

CC krémy:
CC krémy, neboli „Color Correcting“ krémy, jsou určeny k korigování barevných nepravidelností pleti, jako jsou zarudnutí nebo pigmentace. Tyto krémy obvykle obsahují pigmenty, které se přizpůsobí vašemu odstínu pleti a pomáhají vyrovnat její barvu.

DD krémy:
DD krémy, což znamená „Daily Defense“ nebo „Dynamic Do-All“, jsou navrženy tak, aby kombinovaly vlastnosti BB a CC krémů. Poskytují ochranu před UV zářením a znečištěním, zatímco korigují barvu pleti a bojují proti známkám stárnutí.

EE krémy:
EE krémy, neboli „Extra Exfoliating“ krémy, jsou poměrně novým přírůstkem do rodiny krémů. Tyto krémy jsou navrženy tak, aby exfoliovaly a odstraňovaly odumřelé kožní buňky, zatímco hydratují a vyživují pokožku.

AA, BB, CC, DD a EE krémy nabízejí řadu výhod pro naši pokožku, od boje proti stárnutí po korigování barvy pleti a ochranu před UV zářením. Je důležité vybrat ten správný krém, který vyhovuje potřebám vaší pleti. Nezapomeňte také vždy přečíst seznam ingrediencí, aby jste byla jistá, že je produkt vhodný pro váš typ pleti.

Latest Posts

spot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.