Neděle, 1 října, 2023

Latest Posts

Super Anti-Aging Eye Serum

Pokožka kolem očí může být opravdu zrádná, nemám pravdu? Je tenká, snadno se dehydratuje a má sklony k podráždění. Ať už je to nedostatek spánku, stres nebo genetika, problémy jako tmavé kruhy a otoky pod očima nás trápí snad všechny.

Dr. Barbara Sturm přichází s řešením, které stojí za pozornost. Její nové Super Anti-Aging Eye Serum nám nabízí koncentrovanou péči s osvěžující gelovou texturou. A co je na něm tak super? Za prvé, výtažky z červených řas a polysacharidy. Tyto složky nejen hydratují pokožku, ale také zlepšují mikrocirkulaci, což může značně pomoci při odstranění těch nepříjemných tmavých kruhů.

Ale to není vše! Kmenové buňky z orchidejí jsou dalším hrdinou v tomto séru. Ty se starají o to, aby pokožka kolem očí byla pevnější a zbavená vrásek. Na závěr, přidejte k tomu šruchu zelnou a kyselinu hyaluronovou, a máte komplexní péči, která vaši pokožku nejen hydratuje, ale také ji krásně vyhlazuje.

A jak to použít? Není to nic složitého. Stačí nanést jednu až dvě kapky na prsteníček a jemně vklepat do pokožky kolem očí. Sérum se může používat samostatně nebo jako podklad pod oční krém pro ještě intenzivnější péči. A pokud chcete pořádný kick, uložte sérum do chladničky. Chladivý efekt je jako malá třešnička na dortu!

Chcete-li si to vyzkoušet, Super Anti-Aging Eye Serum (20 ml za 6 900 Kč) bude k dostání od 22. září. Můžete ho najít v kamenné prodejně Ingredients na Maiselově ulici 21 nebo online na www.ingredients-store.com. Určitě doporučuji dát tomuto produktu šanci, pokud hledáte něco, co váš pohled doslova omladí.

Latest Posts

spot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.